˝نقدی بر گرافیک مطبوعات˝ انتشار یافت

جمعه ۱۲م آبان به نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

کتاب ˝نقدی بر گرافیک مطبوعات˝ با آثاری از ناصر نصیری با مقدمه کامران افشارمهاجر در تحلیل مباحثی درباره گرافیک مطبوعاتی منتشرشد.

به گزارش تفسیری خبرنگار هنرآنلاین ؛کتاب “نقدی بر گرافیک مطبوعات” از کتاب‌های تازه انتشار یافتنات مشق هنر است. این کتاب با مقدمه کامران افشار مهاجر انتشار یافته و حجم عمده‌ای از کتاب به چاپ پوسترهای کتاب و مطبوعات ناصر نصیری اختصاص یافته است. فصل تئوری این اثر نیز مرور و نقد مباحثی درباره گرافیک مطبوعات به قلم آقای مهاجر است.

این کتاب جنبه آکادمیک و دانشگاهی دارد و با توجه به کمبود منابع تخصصی، ویژه دانشجویان رشته‌های گرافیک و تصویرسازی تدوین شده است، البته عموم علاقه‌مندان هم می‌توانند از این کتاب استفاده نمایند.

پیشترکتاب‌های “نفیس گلستان بسم الله” و “رنگ و نی”نیز از سوی همین ناشر رونمایی و به بازار عرضه شد.

کتاب”گلستان بسم‌الله” شامل آثار راه یافتگان نهمین جشنواره بسم الله در دو بخش گرافیک و نقاشی است وکتاب “رنگ ونی” نیز شامل آثار بزرگان خوشنویسی و نقاشی‌خط ایران چون غلامحسین‌ امیرخانی، عباس اخوین، جواد‌ بختیاری، کیخسرو خروش، محمد سلحشور، جلیل‌رسولی، علی‌اشرف ‌صندوق‌آبادی، یدالله ‌کابلی، کرمعلی‌ شیرازی، اسرافیل ‌شیرچی، قربان‌علی اجلّی، رسول‌ مرادی، غلامرضا مشعشعی و عین‌الدین ‌صادق‌زاده است.
 


آخرین خبرها
منبع: خبرگزاری هنر آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *