آخرین وضعیت انتخابات شوراها/ اتمام انتخاب هیئت‌های نظارتی و اجرایی

۰۹اردیبهشت،

محمدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تشریح کرد

عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: تا کنون هیئت‌های نظارتی و اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است.

داوود محمدی نماینده قزوین در گفتگو با خبرنگار پارلمانیممتازنیوز، آخرین وضعیت برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور را تشریح کرد و گفت: تا کنون هیئت‌های نظارتی و اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است.

وی افزود: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور متشکل از نماینده مجلس است که توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتخاب شده اند.

محمدی افزود: این هیئت ۳۱ هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاهای کشور را در ۳۱ استان انتخاب کرده و این ۳۱ هیئت نیز هیئت‌های نظارتی بخش‌های تابع خود را انتخاب کرده اند.

عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ادامه تصریح کرد: هیئت‌های اجرایی این انتخابات نیز توسط فرماندار انتخاب و به هیئت مرکزی نظارت معرفی شده است.

وی ادامه داد: بنابراین تاکنون هیئت‌های اجرایی و نظارتی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است.

نماینده قزوین خاطر نشان کرد: استعلام از مراجع ۴ گانه وزارت اطلاعات، وزارت کشور، نیروی انتظامی و ثبت احوال نیز انجام شده است./رض


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *