آخرین قیمت انواع میوه های شب یلدایی

گردآوری توسط گروه اخبار اقتصادی ممتاز نیوز

دبیر اتحادیه بار فروشان با بیان اینکه انواع میوه و تره‌بار برای عرضه در میدان به اندازه کافی موجود است، گفت: افزایش تقاضای میوه در شب یلدا باعث افزایش قیمت نمی‌شود.

به گزارش ممتاز نیوز،  علی حاج فتحعلی دبیر اتحادیه بارفروشان در گفت‌وگو با فارس گفت: برای شب یلدا هندوانه دزفول و میناب در میدان به اندازه کافی وجود دارد و این محصولات آماده عرضه در بازار است.وی افزود: هندوانه دزفولی، انباری است، اما هندوانه میناب نو است که به خاطر کرایه حمل و تازگی نسبت به نوع دزفولی گران‌تر است.

دبیر اتحادیه بار فروشان تصریح کرد: هر کیلوگرم هندوانه دزفول در میدان بار فروشان با قیمتی بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومان و هر کیلوگرم هندوانه میناب با قیمتی بین ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

حاج فتحعلی اظهار داشت: انار هم به اندازه کافی موجود است و قیمت هر کیلوگرم آن در میدان بر حسب کیفیت بین ۲ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی افزود: قیمت انار بر حسب کیفیت متغیر است، به طوری که هر کیلوگرم انار شیراز در میدان بارفروشان تهران قیمتی بین ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان دارد.

رئیس اتحادیه بارفروشان تصریح کرد: دماوند، شیراز، ساوه، گرمسار و … تأمین کننده انار تهران هستند و قیمت هر کیلوگرم انار ممتاز و با کیفیت در میدان بار فروشان ۴ هزار تومان است.

وی افزود: میوه و تره‌بار به اندازه کافی موجود است و افزایش تقاضا برای شب یلدا موجب افزایش قیمت نمی‌شود.

باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ