آخرین مهلت بابک زنجانی برای‌ ارائه مدارک

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی و واردکنندگان خودروهای لوکس را تشریح کرد و گفت: پرونده مربوط به متخلفان وارد کنندگان خودروهای لوکس چهارشنبه هفته قبل به هیئت ریئسه مجلس ارسال شد.رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی و واردکنندگان خودروهای لوکس را تشریح کرد و گفت: پرونده مربوط به متخلفان وارد کنندگان خودروهای لوکس چهارشنبه هفته قبل به هیئت ریئسه مجلس ارسال شد.

محمدعلی پورمختار در گفت و گو با خانه ملت دربارهٔ آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی در کمیسیون اصل نودم مجلس افزود: فعلا از شخص بابک زنجانی و همچنین وزارت نفت در خواست کرده ایم تا مدارک خود را به این کمیسیون ارائه دهند که در حال حاضر منتظر دریافت مدارک آنها هستیم.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدارک باید هر چه سریعتر از سوی وزارت نفت و بابک زنجانی به کمیسیون اصل نودم مجلس ارائه شود به خانه ملت گفت: مدارک مذکور نهایتا باید تا آخر هفته به کمیسیون ارسال شود.

وی دربارهٔ زمان اتمام بررسی پرونده بابک زنجانی در کمیسیون اصل نودم مجلس افزود: به سبب اینکه پرونده مذکور پیچیدگی های خاص خود را دارد و دارای ابعاد مختلفی است لذا باید با دقیقا بررسی شود تا قضاوت عادلانه و واقعی باشد از این جهت زمان اتمام بررسی این پرونده مشخص نیست.

پورمختار در بخش دیگری از اظهاراتش دربارهٔ آخرین وضعیت گزارش واردکنندگان خودروهای لوکس نیز گفت: این گزارش چهارشنبه قبل برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیئت رئیسه ارسال شد.

رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس با اشاره به اشخاص دخیل در پرونده مذکور تصریح کرد: اشخاص دولتی در این پرونده دخالت دارند اما نام آنها را نمی توانیم اعلام کنیم.

منبع/خانه ملت


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن