آخرین وضعیت امیر تاجیک روی تخت بیمارستان +عکس

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از مهر : امیر تاجیک خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل تشدید التهاب یک غده در قسمت چپ صورت در یکی از بیمارستان های تهران تحت عمل جراحی قرار گرفته است.
پیمان ذاکری مدیر برنامه های امیر تاجیک با اشاره به جزییات این عمل جراحی بیان کرده است: حدود ۶ ماه پیش متوجه شدیم امیر تاجیک در ناحیه مجرای تنفسی با عوارضی روبه رو است که همین امر مشکلاتی را در خوانش زنده او ایجاد می کرد به همین جهت طی روزهای گذشته به چند متخصص مراجعه کرده و آنها نیز به قید فوریت اعلام کردند که باید هرچه زودتر او تحت عمل جراحی قرار گیرد.
وی ادامه داده است: با توجه به رشد غده در قسمت چپ صورت، اولین عمل جراحی ساعتی پیش انجام گرفته است که خوشبختانه با موفقیت انجام گرفت و هم اکنون وی به دلیل جراحی انجام گرفته بیهوش است. ما باید تا چند روز آینده یکسری آزمایش‌ها برای تکمیل مراحل درمان انجام دهیم.
ذاکری در پایان بیان کرده است: ما واقعا دوست نداشتیم ماجرا را رسانه ای کنیم، اما با توجه به پیگیری های دوستان رسانه و لطفی که به وی داشتند فعلا در همین حد اطلاع رسانی می کنیم و از مخاطبان عزیز می خواهیم که برای سلامتی این هنرمند دعا کنند.

آخرین وضعیت امیر تاجیک روی تخت بیمارستان +عکس

تاریخ انتشار خبر: ۱۹ February 2017 | 5:00 am
باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ