آرزوی بزرگ مهناز افشار برای پیمان معادی!

گردآوری توسط گروه سینما ممتاز نیوز

نگارش توسط سامان در یکشنبه, ۰۲ نوامبر ۲۰۱۴ در سینما
آرزوی بزرگ مهناز افشار برای پیمان معادی!

مهناز افشار بس از دیدن فیلم سینمایی Camp X-Ray با بازی پیمان معادی نقش آفرینی او در این فیلم را تحسین کرد.

به گزارش تی وی، مهناز افشار بس از دیدن فیلم سینمایی Camp X-Ray با بازی پیمان معادی نقش آفرینی او در این فیلم را تحسین کرد. در یادداشت مهناز افشار آمده است:

«پس از دیدن فیلم Camp X-Ray پر از لذت و افتخار مجدد شدم. پیمان معادی عزیز از اینکه اینقدر هنرمندانه و زیبا در فیلمی بسیار خوب نقش آفرینی کردی که نه تنها از همکاران هالیوود خود عقب نماندی چه بسا لحظاتی را ثبت کردی که پر از حس و قدرت در آگاهی بازیگری بود.

تبریک می‌گویم و بسیار خوشحالم سالیان سال است دوستی بسیار ارزشمندی با تو و خانواده عزیزت دارم و باز بسیار خوشحالم از اینکه در فیلم برف روی کاجها در مقابل دوربین تو قرار گرفتم و باز بسیار خوشحالم که پیمان معادی بازیگر ایرانی پر افتخار سرزمین ماست. امید به اینکه اسکار را در دستانت ببینیم و پر از غرور شویم از بودنت.»

گفتنی است فیلم «کمپ ایکس ری» به نویسندگی و کارگردانی پیتر ساتلر روایتگر داستان زنی است که به عنوان نیروی ارتش آمریکا به زندان گوآنتانامو اعزام می‌شود. در این زندان مسلمانانی حضور دارند که توسط ارتش آمریکا دستگیر شده‌اند. این زن با یک زندانی جوان مسلمان که ۸ سال عمر خود را در گوآنتانامو سپری کرده است، آشنا می‌شود.»

جام جم سیما


تی وی – سینما
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ