آغاز تعویض خودروهای فرسوده با محصولات سایپا

۱۶م آذر ،

آغاز تعویض خودروهای فرسوده با محصولات سایپا

بعضی از متقاضیان خودرو نسبت به تغییر خودروهای فرسوده خود با خودروهای روز و عدم ارائه پیش فاکتور از سوی خودروسازها گلایه می کنند.

  به نقل از خبر آنلاین، یکی از خوانندگان این پایگاه اینترنتی می نویسد: نزدیک ۹ ماهه ماشینم را اسقاط کردم و با تمام شعارهایی کە برائ اسقاط خودرو میدهند ولی بانک حاضر به وام دادن نیست و میگویند وام اسقاط بسته هست. حالا نه ماشین دارم نه میتوانم ماشین بگیرم ممنون میشوم پیگیری کنید.
همچنین یکی دیگر از مخاطبان نوشته است: اینجانب در راستای کمک به سیستم حمل و نقل شهری و پرهیز از آلودگی هوا، خودرو ام را از طریق ستاد تبصره ۱۳ در روال حذف خودروهای فرسوده قرار دادم. خودرو بنده طبق روال معمول ظرف یک ماه پس از مراجعه بنده اسقاط شد.اما بیش از دو ماه است کە به بهانه عدم پرداخت تسهیلات، عدم صدور پیش فاکتور و عدم پرداخت تسهیلات بانکی کار من به تعویق می افتد. این درحالی است کە قرار بود خودرو من به قیمت یک میلیون تومان خریداری شده و بین ۵ تا ۷ میلیون تومان هم برائ خرید خودرو تازه از بانک سپه وام بگیرم تا از تولیدات سایپا خرید کنم.البته فقط دو خودرو پراید و تیبا را برائ این طرح قرار داده بودند.و در فرمی کە پر کرده ام تقاضای وام ۷ میلیونی برائ خرید تیبا داشته ام.اما الان نه وام خرید خودرو به من می دهند و نه پول ماشین را.
این درحالی است کە معاون بازاریابی و فروش سایپا از جاری بودن برنامه فروش محصولات خبر داد و گفت: به تازگی صدور پیش فاکتور اخذ تسهیلات بانکی به منظور خرید خودروهای شرکت سایپا و جایگزینی خودروهای فرسوده در نمایندگی‌های مجاز فروش انجام می‌شود.
محمد حسن گرمان همچنین در مورد تاخیر در تحویل بعضی از خودروها، ضمن قدردانی از همکاری و بردباری مشتریان سایپا خاطرنشان کرد: بدنبال افزایش روند تولید محصولات گروه خودرو سازی سایپا، به آن دسته از مشتریان کە تحویل خودرو آنها تا کنون به هر سببی با تاخیر مواجه شده، همزمان با تحویل خودرو، به صورت روز شمار سود تاخیر پرداخت خواهد شد

پنجشنبه ۱۶ آذر   ۱۷:۵۶

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ