نحوه ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو (مرداد ۹۸)

با توجه به تغییر روند ثبت اطلاعات در سایت ثبت نام ایران خودرو و لزوم پیش ثبت نام، در ادامه فیلم نحوه ثبت نام ایران خودرو به صورت اینترنتی در ۱۵ ثانیه آموزش داده شده است. درنظر داشته باشید به دلیل ظرفیت فروش محدود تنها افرادی که نحوه ثبت نام سریع در سایت ایران خودرو را میدانند موفق به خرید خواند شد.

با توجه به اعلام شرایط جدید ثبت نام ایران خودرو مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته از ایران خودرو یا سایپا خریداری کرده اند، امکان ثبت نام در طرح فروش فوری را نخواهند داشت.

 ‫ایران خودرو‬‎

نحوه ثبت نام ایران خودرو

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اشاره به افزایش قیمت بی سابقه خودرو در بازار در ماه های اخیر و استقبال گسترده مردم از ثبت نام اینترنتی خودرو گفت: به همین دلیل در این دوره نحوه ثبت نام ایران خودرو به گونه ای تدوین شده است که محصولات میان جامعه مصرف کننده و مشتریان نهایی توزیع شده و کسانی برای خرید خودرو اقدام کنند که صرفا نیازمند خودروی شخصی و مصرف کننده واقعی هستند.

در خصوص ثبت نام اینترنتی ایران خودرو به اطلاع میرساند نحوه ثبت نام این هفته بر خلاف هفته های قبل به صورت نقدی بوده و سند خودرو آزاد خواهد بود و پس از تحویل امکان فروش خودرو وجود دارد.

زمان ثبت نام ایران خودرو

به گزارش ممتاز نیوز، زمان آغاز ثبت نام اینترنتی ایران خودرو برای خودروی پژو۴۰۵ slx، پژو پارس TU5 ، دنا پلاس و پژو ۲۰۶ صندوقدار از ساعت ۱۱ روز شنبه ۱۹ مرداد ۹۸ بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو به ترتیبی است که هر شهروند بالای ۱۸ سال دارای گواهینامه و با کد ملی میتواند فقط یک دستگاه خودرو ثبت‌نام کند و تنظیم صلح نامه در این بخشنامه قابل اجرا نمی باشد.

 ‫ثبت نام ایران خودرو‬‎

در ثبت نام تحویل فوری کل مبلغ خودرو به صورت اینترنتی از مشتریان دریافت می شود و موعد تحویل خودروهای ثبت نام شده تحویل فوری ۳۰ روزه و با توجه به تصویر فوق خواهد بود.

به گفته دبیر انجمن خودروسازان ایران، ثبت نام برای فروش محصولات ایران خودرو در روزهای چهارشنبه هر هفته (با اعلام قبلی) ادامه خواهد داشت.

کانال: https://t.me/momtazkhodro_com

سایت: https://momtazkhodro.com

فیلم ثبت نام موفق خودرو در سایت ایران خودرو

مراحل ثبت نام ایران خودرو

بسیاری از کاربران در خصوص مراحل ثبت نام ایران خودرو در سایت جدید سوال کرده بودند که شایان ذکر است به طور کلی این فرآیند در سایت ثبت نام ایران خودرو در چهار مرحله به شرح زیر انجام میشود:

 1. مرحله اول ثبت نام اینترنتی: انتخاب نوع خودرو در این مرحله بر روی دکمه ثبت سفارش خودرو مورد نظر کلیک کنید.
  نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو
 2. مرحله دوم: انتخاب رنگ خودرو و کارت طلایی در این مرحله رنگ مورد نظر و همچنین داشتن یا نداشتن کارت طلایی در هنگام ثبت نام خودرو مشخص میشود.
  نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو
 3. مرحله سوم: وارد کردن مشخصات مشتری
  نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو
 4. مرحله چهارم: انتخاب درگاه بانکی و تائید قوانین ثبت نام ایران خودرو
  نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

ترفند ثبت نام ایران خودرو

در هنگام ثبت نام اینترنتی ایران خودرو با هجوم گسترده کاربران برای خرید تعداد محدودی خودرو روبرو هستیم. بنابراین کاربرانی موفق به خرید می‌گردند ‌که نحوه ثبت نام سریع خودرو را بدانند و سریعتر از دیگران وارد سامانه فروش شده، اطلاعات مورد نیاز خود را تکمیل کرده و وارد درگاه های بانکی شوند.

از این رو، توجه به ترفند های زیر می تواند شما را در انجام موفقیت آمیز فرآیند ثبت نام در سایت ایران خودرو یاری رساند:

۱- درگاه سامانه فروش ایران خودرو با اعلام قبلی در ساعت ۱۱ صبح باز می گردد، که این امر از طریق سایت اطلاع رسانی می شود. زمان دقیقی باز شدن درگاه فروش در هر نوبت مطابق با زمان اعلامی سامانه time.ir می باشد. لذا به زمان اعلامی سایت فروش در هر نوبت دقت فرمایید. بازنشانی(Refresh) صفحه ورود در ثانیه های اولیه بازگشایی سایت می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. برای این منظور از کلید F5 استفاده کنید.

۲- خودروهای محبوبتر مانند پژو ۲۰۶، همواره متقاضی بیشتری دارند و در نتیجه صف طولانی تری برای آنها تشکیل می شود. بنابراین در صورت امکان با انتخاب سایر خودرو ها شانس موفقیت خود را افزایش ‌دهید.

۳- همانگونه که گفته شد، سرعت عمل یکی از عوامل کلیدی موفقیت است. در طول فرآیند ثبت نام بایستی مجموعه ای از اطلاعات شخصی خود را در فیلدهای مورد نظر وارد نمایید. با آماده کردن اطلاعات مورد نیاز، در مدت زمان کمتری به درگاه بانکی خواهید رفت. بهتر است این اطلاعات را تایپ نموده و بلافاصله موقع ثبت نام در فیلدهای مربوطی کپی پیست کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام خودرو:

اطلاعات شناسنامه ای / اطلاعات مربوط به آدرس / کد پستی / اطلاعات تماس اطلاعات کارت بانکی

۴- در صفحه انتخاب درگاه بانکی، با انتخاب یکی از درگاهها به صف ورود به درگاه بانکی هدایت خواهید شد، در این مرحله بدلیل وجود محدودیت ورود کاربران به درگاههای بانکی، و ظرفیت محدود خودروهای عرضه شده، این امکان وجود دارد که پس از انتخاب درگاه بانکی، شما به صفحه پرداخت وجه هدایت نشوید. در چنین شرایطی بهترین تصمیم انتظار حداکثر ۲۰ دقیقه ای در صف اتصال به بانک و در صورت عدم ورود به درگاه، انصراف از خرید و انتخاب برنامه فروش دیگری می باشد.

متاسفانه صنعت خودروسازی کشور به سمتی در حرکت است که به هر کس که موفق به ثبت‌ نام خودرو شود، میلیونها تومان سود می‌دهد.

تا این لحظه ۲۰۶نظر ثبت شده
 1. نام شما...عباس زمانی گفت:

  سلام واقعا مردم کارشون به امتحان کنکور وتست زنی کشیده شده پولتو بدی تکنولوژی ۵۰ سال پیش خارجی ها رو بخری اونم ده برابر و کلی هم سهم امام و حوزه ومراجع و هزار خدانشناس دیگه رو هم بکشن روش رو بدی تازه واسه این اشغال تورو وارد یه رقابت مسخره میکنن که همه از انسانیت فاصله بگیرن بابا تو دنیا مردم هر ماشین لوکسی رو که بخوان در خونه تحویل بگیرن میرن تو سایت معروفی مثل امازون میخرن و تحویل میگیرن اینجا باید رو سر و کول هم بپریم پول نقد بدیم وقت نامعلومی دنبالش بوییم که این لگنو بگیریم اینم شده کشور خاک تو سرشون که مردمو اینجور زا براه کردن.

 2. علی نورزاده گفت:

  تا ۱۴۰۰ با روحانی و تا ۱۴۰۸ با جهانگیری عزیز. یادتون نره مردم خوب تهران

 3. رحیم فیض اله زاده گفت:

  کی ثبت نام دارید؟

 4. احمد گفت:

  سه روز است کارم را رها میکنم که ثبت نام کنم ولی نمی شود روز چهارشنبه ۸ نفر از اقوام را دعوت کردم و گفتم گوش به فرمان من سر ساعت ۱۰ شروع کنید ولی در کمتر از ۱۵ ثانیه نوشت هیچ برنامه فروشی وجود ندارد

 5. احمد گفت:

  سه روز است کارم را رها می کنم که ثبت نام کنم ولی نمی شود چهارشنبه ۸ نفر از اقوام را به خانه اوردم و گفتم همه با گوشی هایتان اماده ورود به سایت باشید سر ساعت ۱۰ همه شروع کردند ولی در کمتر از ۱۵ ثانیه نوشت هیچ برنامه فروشی وجود ندارد

 6. بهنام گفت:

  اگربویی ازانسانیت بردین که بعیدمیدونم
  بیائیدیه فکری به قشرضعیف وطبفه پائین کشوربکنید.
  همین لگنهایی که تولیدمیکنیدلااقل بصورت اقساطی بفروشیداون دسته ازمردم که توان خریدنقدی روبااین شرایط قیمتهاکه تاثریابردین وهرروزهم بخوایین بالامیبرین…
  اقساطی بفروشین
  البته اگرانسان باشی میفهمی
  درداین مردم ستم کشیده را

 7. بهنام گفت:

  سلام
  دوستان خداوکیلی سرکاریم
  چه خبره این قیمت؟؟؟؟
  تازه سرشونوبخوره قیمتشون
  کیفیت که صفر
  تازه این لگنم نمیشه ثبت نام کرد.
  هرکسی رودوستداشته باشندتعدادی روثبت نام میکنندوبعدهم اعلام میکنن ظرفیت تکمیل شد
  واقعاچه بلایی بسرملت بافرهنگ واصیل آوردن…..

 8. mahsa گفت:

  شماها الکی سایت و باز کردید واسه خودتون سایت باز نشده چطور بسته میشه؟؟؟

 9. mahsa گفت:

  امروز با کلی زحمت خواستیم ثبت نام کنیم سایت باز نشده بسته شد انداخت من و بیرون دوباره اومدم تو گفت ظرفیت تکمیل این کلاهبرداریه

 10. اسد گفت:

  ملتی که قدر خودشو ندونه،هر بلایی سرش بیاد حقشه….

 11. محمد رضا گفت:

  کسانی که میخوایین ثبت نام کنید بایدقبل از ساعت ده وارد سایت ایرانخودرو شده باشید راس ساعت ده روی خودرو مورد نظر کلیک کنید وارد که شدید تمام اطلاعات خریدار را وارد کنید که حدودا اگر خیلی تند بزنید یک دقیقه زمان میبره و طرفیت تکمیل میشه حالا باید اطلاعاتتون را سیو یا ثبت کنید وروز بعد به محض ورود به سایت پس از انتخاب رنگ وارد درگاه پرداخت میشید ونیازی به ورود اطلاعات نیست با این روش اگر زرنگ باسی حتما موفق میشید

  • حامد نام شما... گفت:

   سلام داداشی ثبت‌ نمی شه

  • جوادنام شما... گفت:

   سلام شما موفق به ثبت نام شدین؟

 12. سجاد گفت:

  ثبت نام قطعی در فروش فوری محصولات ایران خودرو و سایپا

  • سجاد گفت:

   سلام ببخشید چه جوری میشه ثبت نام کرد

 13. ظط گفت:

  سلام به وطن و ایران اگر انقلاب دوست داریم و بخاطر خون شهدا هدف انها استقلال و اذت برای ایران و ایرانی رفتن جان دادن پس امروز اتحاد داشته باشیم تا دست سود جو و وابسطه و دلال را کوتاه کنبم چون تمام این گرانی ها خود خودرو ساز هستن چرا الان ماشین تحویل به روز هست اما ثبت نام گذشته نیست پس با نخریدن به ایران و انقلاب کمک کنیم و تا همه بتواند از داشتن خودرو محرو م ن ش و ن د

  بخاطر ایران و انقلاب و شهدا نخرید و همه ایرانیها بتواند ماشین داشته باشند

 14. ظط گفت:

  سلام به وطن و ایران اگر انقلاب دوست داریم و بخاطر خون شهدا هدف انها استقلال و اذت برای ایران و ایرانی رفتن جان دادن پس امروز اتحاد داشته باشیم تا دست سود جو و وابسطه و دلال را کوتاه کنبم چون تمام این گرانی ها خود خودرو ساز هستن چرا الان ماشین تحویل به روز هست اما ثبت نام گذشته نیست پس با نخریدن به ایران و انقلاب کمک کنیم و تا همه بتواند از داشتن خودرو محرو م ن ش و ن د

 15. نا امید گفت:

  اگه خدارو قبول دارید پس شمارو به خدا ملت ایران رو چی فرض میکنید که اینطور دارین سر مردم شیره میمالین وقتی کره جنوبی صنعت خودرو رو شروع کرد ایران داشت ماشین های روز دنیا رو تولید و منتاژ میکرد ارزو میکردن یک روز مثل ایران بشن حال پیشرفت اون کشور به قول شما غیر مسلمان و پسرفت ایرانیکه اسلامی شد رو همه مردم و تمام دنیا میبینن اخه شما بویی از انسانیت بردین صبتنام برای خودرو میکنی پولت میخابه بعد یک سال میگن نداریم یه چیزدیگه بردار با قیمتی که تو این یکسال ۵برابر شده یا پولتو ببر بیرون یه ابنبات ازش میتونی بخری هیچ اعتباری به کارتو نیست و در عجبم ملت چرا ساکتند طرف پیش خانوادش دوبار دروغ میگه دیگه براش تره هم خورد نمیکنن اینا با این همه دروغ نمیدونم دهنم مردمو چطور بستند خدا ازتون نگذره که زندگیمونو جهنم کردین روز بهروزم اتیششو بیشتر میکنین

 16. پامودر گفت:

  خدا لعنتون بکنه درد بلای مردم بخور به سرتون دقیقه ای هزار بار…………

 17. امیر علی گفت:

  لعنت بر ایران خودرو و سایپا .آخه پژو پارس ۸۳ میلیون.گل بزنه در این دولت .مردم از کجا بیارن .طورا به خدا بیایید ماشین نخرید

 18. یا خدا گفت:

  آیا خدایی شرکت ایران خودرو به تعهداتش سر وقت عمل میکند؟

  • حسننام شما... گفت:

   نه.مال من ۴ ماه عقب افتاده

 19. دیگری گفت:

  واقعا یه کاری کنید ما که نیازمند هستیم توان خرید پاشته باشیم

 20. هم وطن گفت:

  بخدا قسم فقط اسم مسلمون را یدک میکشیم هیچ یکی از چیزهایی که به ما واجب هست را انجام نمیدهیم شما یک نگاهی به مسیح های عزیز بکنید مثلا دوروغ نمیگویند و خیلی از کارهایی که ما میکنیم نمیکنند بترسید از روزی که تمام ظلم هایی که به مردم کشورتان کردید را بخواهد حساب کتند و به حساب شما رسیدگی کنندمنظور من کسانی هستند که سمتی در دولت دارند و خون مردم را ذ
  درون شیشه کردن

 21. Jjjj گفت:

  لطفا ماشین نخرید مردم فهیم ایران.درضمن اگه قیمتا کاهش نیافت باییدایران خودرو وسایر خودروسازان به آتیش کشیده شوند.بخداخیلی دولت بی عرضه ای داریم مرگ براین سودجویان

 22. قیمت گفت:

  خریدن خودرو حتی از طریق شرکتی با این شرایط و اوضاع هیچگونه توجیهی نداره و متاسفانه بر خلاف ادعا و تبلیغاتی که در رسانه ها می کنند ( فروش به مصرف کننده واقعی ) چون سایت ایران خودرو کلاً تعطیله و واسه ثبت نام بالا نمیاد و ظاهراً خود ایران خودرویی ها و نمایندگی ها همون ثانیه های ابتدایی کل پیش خریدها رو انجام می دهند تا به قیمت روز بازار خودروها رو به مصرف کننده های واقعی بفروشند و جالبه که فکر می کنند مردم هیچی نمی فهمند . لطفاً نخرین مردم عزیز و فهیم ، برای جلوگیری از سودجویی ها و زیاده خواهی این عده که متاسفانه جو بازار رو خودشون متورم کردن و دنبال مقصر می گردند . نخرید تا وضعیت بازار متعادل بشه ریا، همه چیز دست خود مصرف کننده است چون تا مصرف کننده نخره آقایون نمی تونن سودهای کلان ببرن . آقا نخرید لطفاً به خاطر خودتون هم که شده نخرید تا دست دلالان دولتی و غیر دولتی قطع بشه .

 23. کیخای گفت:

  درهرنمایندگی راکه نگاه میکنی ده تاسمند است چراماشین های ایران خودرو دست دللان است کسی جواب گونیست تاکی باید منتظر ثبت نام جدید باشیم نماینده ایران خودرو ویاشورای رقابت جوابگوباش

 24. میلاد گفت:

  اقا سایت ثبت سفارش خودرو باز شده هست یا نه؟ چرا بسته شده و کی باز میشه ؟

  • سجاد گفت:

   ثبت نام قطعی در فروش فوری محصولات ایران خودرو و سایپا
   ۰۹۲۲۰۸۰۶۲۱۷

   • سجاد گفت:

    دادش یاد ماهم میدی ثبت نام کنیم

    • تتتتتنام شما... گفت:

     باید کدملیت پاک باشه بدون ثبتنام ماشین چه سایپا چه ایران خودرو

   • تتتتتنام شما... گفت:

    من زدم ۲۰۷

    • تتتتتنام شما... گفت:

     باید کد ملیت پاک باشه بدون ثبتنام حتی یدونه ماشین

 25. فرود عیدیپور محمد زمانی گفت:

  سلام می خواستم سورن توربو شرایطی ثبتنام کنم میشه یه نمایندگی معرفی کنید چون داخل سایت هرچی میزنم پیدانمیشه ممنونم

 26. حسین گفت:

  سلام خدمت دوستان عزیز.خاک بر سرملت ما وحتی خود من که زندگی با ذلت را به مرگ باشرافت ترجیح داده ایم.متاسفانه صنعت خودرو سازی ما افتضاحه.به والله که حیف از پول که بخای بدی جای این ماشینهای ساخت داخل.زور داره ۴۰میلیون بدی جای ماشینی که کشورهای خارجی اصلا جزو ماشین حسابشون نمیکنن وحتی برای اسباب بازی بچه هاشونم قبولشون ندارن.
  آقایون سازنده ومدیرا ومسیولان خداوکیلی خودتون سوار این چیزایی که میسازین میشین.کم به این ملت بیچاره زور بگین ومردم به تب نگیرین که به مرگ راضی باشن.
  قیمتهاتون خیلی بالاست ویکاری کنین که مردم بتونن یه ۴چرخ برا خانوادشون بگیرن.
  خیلی بی وجدان وبی خدایین خدا نشناسها.

 27. پيكان باز اصفهانى گفت:

  اقا این پیکان جدیدا که میگن کى میاد تو بازار؟؟؟اصلا وجود داره؟؟؟یا اینم دروغه

 28. محمدرضا گفت:

  از اول وقت امروزخیلی تلاش کردم یکدستگاهH30cross ثبت نام کنم که موفق نشدم لطفا نوبت بعدی را به ایمیل اعلام فرمایید.ممنونم.

 29. علی گفت:

  یکی از سختگیرانه ترین کشور های دنیا برای خرید خودرو خارجی با گمرکی چند برابر ایران هست بعد از روسیه ، اشغالای چینی هم که اضافه شده ، حال کنید برای خودتون ، مردم فوقش برمیگردن به چهارپایان شما هم مجبورین جای ماشین اشغالاتون برای مردم خودکارهای چینی بفروشید….

 30. عباس گفت:

  ذلیل شده ها

 31. حامدشهبازی گفت:

  فقطماشین خوب تحویل ملت بدهید

 32. ایران گفت:

  به امید روزی که یه زلزله ی ۲۰ ریشتری بیادو هم شما هم ما کلا هممون محو شیم خاک بر سرتون با قیمتاتون

 33. علیرضا گفت:

  مقاومن ت نخریدن خودرو تموم شد؟؟صبرتون به پایان رسید؟؟ولی ضرر میکنیدا اگه بخرید قمیتا۱۰برابر میشه ها…
  انتخاب با خودتون

 34. نام شما... گفت:

  بیست روزه خودرو تحویل بدن خوبه ولی طول میکشهبرای ۳ماه

 35. احمد گفت:

  سلام علیکم
  به نظر میرسد قیمت ها هنوز هم با قیمت مورد انتظار مردم مطابقت ندارد. می بایست تجدیدنظر شود. قیمت ها فوق العاده بالاست و من به شخصه خودم و دیگران را به امتناع از خریدن تا ماههای آتی و قیمتهای جدیدتر توصیه می کنم….
  ان شالله که دسترنج مردم معادل بهای کالایشان باشد.

 36. علی گفت:

  پخ

 37. محسن گفت:

  با سلام
  بنده در اول خرداد ماه سال جاری یک دستگاه خودروی پارس LX ثبت نام کرده ام ولی بعد از مدتی و با کمی تحقیق نظرم عوض شده و میخوام حواله ثبت نامی را به پارس سال تغییر بدم که به گفته مسولین ایران خودرو باید تا موعد ثبت نام منتظر بمانم از دوستانی که در این موضوع اطلاعاتی دارند تقاضای راهنمایی دارم . تشکر

 38. رویا گفت:

  سلام خسته نباشید
  لطفاً در مورد زمان ثبت نام پیکان جدید اطلاع رسانی کنید.

 39. مهدی گفت:

  باسلام ببخشیدلطف کنیدپژو۲۰۶تیپ ۲روهم برای فروش بگذاریداخه بعضی ها بوجه اشون نمیرسه که تیپ های بالاترروبخرن چقرگران شده

 40. امید معصومی گفت:

  سلام و خسته نباشید میشه بگید کی ثبت نام فروش نقدی دارید؟ پژو پارس سال میخواستم خواهش میکنم خبر بدید اخه نمایندگی ۳ تومن گرونتره ممنونم ۰۹۱۹۱۶۶۶۰۷۹

 41. عبدالله گفت:

  سلام.صنعت خودروسازی درایران درچندکلمه توصیف میشود : غیراستاندارد.غیرایمن.قیمت های غیرواقعی.زورچپان بامدلها ورنگهای تکراری.وکسل کننده.والامن حاضرم الاغ تورسوارشم .

 42. arash گفت:

  سلام واقعا تویل ۱ ماه درسته؟اگه اره پس جرا مال من هنوز تحویل داده نشده

  • Mah گفت:

   سلام اصلا چجوری ثبت نام کردین ما چرا نمیتونیم؟

 43. mamad گفت:

  خیلی عالی

 44. سهند گفت:

  ما که نفهمیدیم بالاخره قیمت این ماشینا چقدره و بعد از پیش پرداخت کی و چقد باید پول داده بشه؟؟؟

 45. محسن گفت:

  لطفا وقتی می خواهی درباره خودروحرف بزنی وداری دروغ باراین همه مردم می بندی اسم خدا رانبری که دروغ گفتن شماخیر برکت خدا از سرمردم بی گناه رفته

 46. فرزانه غنی زاده گفت:

  لطف کنید ۱ سایت واسه سبتنام بزارید. و این که تعداد سبتنام ظرفیت بالا باشد

 47. فرزانه غنی زاده گفت:

  لطف کنید ۱ سایت واسه سبتنام بزارید

  • مسعود گفت:

   فرزانه خانم ثبت نام نه سبتنام

 48. جاويد گفت:

  اگه حقوق مردم هم عین فروشندگان و سهامداران خودرو که اکثرا وزیر هستن رعایت میشد ما هیچ مشکلی نداشتیم حالا هم مجلسی ها ب سهمداران خودروها اضاف شده اند

 49. maryam گفت:

  چرا قیمت تموم شده خودرو رو نمی گید این دیگه چه جور معامله ایه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 50. پیمان عیوضی گفت:

  تنوع در محصولات با کیفیت اگر باشد بهتر خواهد بود

 51. رسول گفت:

  بنده۳ماه است نمیتونم ثبت نام نمایم ازاولین روز پشت اینترنت میشینم تاساعت۱۳ولی درادامه تکمیل ظرفیت اعلام میدارد

 52. پیر دانای همدان گفت:

  به خدا ایران خودرو و سایپا با این قیمتها و این کیفیت و خدمات پس از فروش باید درشو گل کنن

 53. حسن گفت:

  اگه خیلی مردیددرواردات خودرورابازکنیدبعدببینیدبااین قیمت کی ماشیناتونوسوارمیشه

 54. امير گفت:

  خواهشا بفکر مردم باشید چرا ماشینی ک با یهترین کیفیت صادر میکنید باید قیمت ۱/۱۰ قیمت داخل کشور باشه. با قیمتهای نجومی و تورمی ک هر روز زیادتر میشه کسی جرات خرید نداره

 55. محسن گفت:

  به جای اینکه هی قیمتهارو بالا ببرید یا از کیفیت بدزدید یک خورده اتصاف داشته باشید

 56. محمد گفت:

  راسته که میگن قیمت اصلیه پژو۴۸۰۰۰۰۰تومانه و شماها به ملت شریف ایران این مبلع ها رو فرو میکنید؟
  آیا انصافه؟لیاقت این مردمی که به جای تفنگ۸سال با گوشتشون جلوی توپ وتانک وایسادن پراید۲۰میلیونیه؟
  انصافتون کو؟
  بخدا حق الناس باید جوابگو باشید

 57. نسرین گفت:

  آدم احساسس می کنه خون مردم رو با ۲۲ درصد و سال بعد تحویل دادن می مکید.

 58. جاويد گفت:

  بخدا خیلی بی خبرازروزگارمردمید با این گرونی میشه به فکرماشن بود

 59. محسن گفت:

  قیمت ومحصولات ورنگها متنوع

 60. محسن گفت:

  قیمت ومحصولات

 61. شاهین گفت:

  خداباعث وبانی این گرونی خودرو رو محتاج پراید کنه.ایشاالله

 62. مجید کشاورز گفت:

  بهترین انتخاب نخریدن خودرو ایرانی

 63. مهرداد گفت:

  سلام اقا ما ۳ نفر هستیم میخواهیم یک خر شاسی بلند بخریم ایا ایران خودرو باکیفیتشو داره یکشو برای ما رزرو کنه

 64. zahra khanom گفت:

  سلام خسته نباشید اومدیم اونم بعد چند سال ماشین بخریم که خدا ایشالله به این ماه عزیز ازشون نگذره گرون شد

 65. مجید و ارزو گفت:

  آخه این انصافه

 66. امیر گفت:

  لطفا ، تاریخ بعدی پیش فروش سمند ال ایکس را اعلام کنید

 67. همون ملت گفت:

  چشمتون سفید

 68. شریفی گفت:

  اگر ایران خودرو به وعده خود عمل کند و سر زمان تعیین شده و به موقع خودروها را تحویل دهد بسیار عالی خواهد بود با این کار هم برنامه ریزی مشتری بهم نمیخوره و هم اعتماد مردم را به قول و قرارهای خود به دست میاره . البته من خودم نگران این هستم دیر تحویل دادن خودرو به منم برسه کاش می شد از طرف شرکت این اطمینان بم داده بشه که سر زمان مقرر ماشینم رو تحویل دهند .

 69. شریفی گفت:

  اگر ایران خودرو به وعده خود عمل کند و سر زمان تعیین شده و به موقع خودروها را تحویل دهد بسیار عالی خواهد با این کار هم برنامه ریزی مشتری بهم نمخوره و هم اعتماد مردم را به قول و قرارهای خود به دست میاره .

 70. maryam گفت:

  برادرم داره توافتاب سوزان عرق میریزه تا پوماشو جمع کنه بتونه وام بگیره براخرید ماشین ب نظرشما چندسال طول میکشه/ هرچی میگذره قیمتا بالامیره حق شما مسولین این مردم .زحمت کش نیست

 71. مهدی اسمعلی گفت:

  سلام من پیش ثبت نام خودرو سمند و۲۰۶ رو شرایط پرداخت و تحویل خودرو و تعداد اقساط و نحوه ی پرداختش رو محبت کنید یا شماره تلفنی که پاسخگو باشه ممنون.

 72. aaa گفت:

  khoda rishetuno bekane ishala
  haroom zade ha

 73. یه پدر گفت:

  ishala .

 74. باران گفت:

  خدا رو خوش نمیاد این چه وضع ثبت نام ست.تا فک فامیل نمایندگی های ایران خورو مونده نمیزارن به ما خودرو برسه.اگه این فروش بخاطر امام زمان است خود امام زمان جواب شون رو بده

 75. علی گفت:

  امروز اعلام شد ساعت ۱۰ فروش اینترنتی ایران خودرو آغاز میشود….با اینترنت یک مگ سریع برای ثبت نام اقدام نمودم اما مداماً در مراحل آخر پیغام باعرض پوزش لطفاًدوباره سعی بفرمایید میداد ودرپایان نیز بعد ۳ ساعت تلاش اعلام شد ظرفیت تکمیل میباشد. آخر این مسلمانیست؟ اینگونه دست دلالها را کوتاه میکنند. خودشان پهنای باند مخصوص دارند و بقیه…….

 76. حسبن جلالی گفت:

  متاسفانه مشکل ما مدیریت و برنامه ریزی است که همیشه دودش تو چشم مردمه ومتاسفانه تر اینکه تنها چیزی که برای مسئولین اهمیت نداره مردمه.این توهینه اشکاره به مردم واقعا افغانستان و عراق رو ببینید چه ماشینهایی با چه قیمتی سوار میشن بعد ما ۴۰ م تومان بدیم پرشیا سوار شیم که بعد ۶ ماه صدای ماشین از هرطرفش بیاد و تلق تلقش گوشخراش بشه.متاسفم که مارو به سخره گرفتن و بازیچشونیم و ما آدمها براشون اینقد بی ارزش.

 77. ترخ نساء گفت:

  منم میخوام سوار خر بشم کجا ثبت نام کنم؟؟؟

 78. مشتری گفت:

  الهی که دعای همه این مشتریهای شریف درحق شما مستجاب شود.

 79. یاسر گفت:

  عطارهفت شهر عشق را گشت ما هنوزاندر خم یک کوچه ایم
  دلم خونه از ایران خودرو

 80. محمد گفت:

  سلام .خجالت هم نمیکشند با این وضعیت ثبت نام و قیمتهای نامعقول . متاسفانه مردم از حقوق لازم مصرف کننده برخوردار نیستند. شواری رقابت هم با خودرو سازها همدست شده و مشغول سر کیسه کردن مردم هستند .

 81. حجت گفت:

  پارس دوگانه در سال ۹۲ ثبت نام کردم که قرار بود بهمن ۹۲ تحویل داده شود اما تا کنون (۹۳/۳/۳) خبری نشد. چرا؟

 82. محمد گفت:

  ثبت نام جدید پژوه۴۰۵

 83. نام شما... گفت:

  هرچه دلتون میخواهد گران کنید .ما مردم ایران اگر غیرت داشته باشیم اشغالهای باصطلاح خودرو…. را نمیخریم .میگن خود کفا هستیم ولی نصف بیشتر قطعات خوردو را از چینی های اشغال فروش تهیه میکنند.

 84. نام شما... گفت:

  چرا مسوولان کشور در برابر دزدی اشکارا و راند بازی تولید کنندگان خودرو بی تفاوت بوده و از اینکه این بی غیرتها مردم را سر کیسه میکنند کاری انجام نمیدهند . سالها مردم ایران محصولات بی کیفیت اینان را خریدن تا به امید پیشرفت صنعت خودرو ناینکه دستشان را به دست غربهای کثیف گذاشته و همسوی با سیاست های امریکا مردم را تحریم کنند . چنین افرادی پست تر از این امریکایهای بی وجود هستند .مردم تحریم های انان را تحمل میکنند اما حاضر به تحریم خودی نیستند . این همه خودرو صفر کیلو متر با قیمت های بازار سیاه از قبر کدام خایین به مردم در بازار پر شده …..

 85. مجید گفت:

  ی کم از طمعتون دست بر دارید تا همه بتونن بخرند.

 86. زهرا گفت:

  خدالعنتتون کنه.شماهاحرام خورید۴ساله میخوایم ی پرایدبخریم هرچی وام میگیریم تاب دستمون برسه دو سه تومن گذاشتن روش.پژو ک جزآرزوهای محال شده.ازخدا میخوام همون قدر ک این مردم شریفو عذاب میدین دردودنیاعذاب بکشید

 87. دادستان گفت:

  خدایی خودتون خجالت نمیکشین .بابا مردم رو جی فکر کردین؟

 88. hamed گفت:

  من کارگرم تا صد سال دیگر هم نمی توانم پکیکان بخرم چه نظری باید بدهم ……

 89. شهرزاد گفت:

  بمیرم برای بابا های ایرانی!
  چه قدر زندگیا سخت شده …..
  وای وای شوهرای ایرانی را دیگه نگم بهتره !!!!

 90. فریب خورده گفت:

  خودکفائی ، خوداظهاری یا خود ارض ….؟!
  تو این مملکت که هر روز دم از خودکفایی میزنن و میگن در فلان چیز و بهمان چیز خودکفا شدیم
  سمند خودروی ملی میشه و ۹۰ درصد قطعات در داخل تولید میشه
  پراید لوگوی سایپا میگیره و کلیه قطعات داخلی میشن……
  عجیبه که با کوچکترین افزایش قیمت ارز، خود کارخانه قیمت هاشو افزایش میده و میگه قیمت تمام شده افزایش پیدا کرده
  حالا پیدا کنید جواب این معادله چند مجهولیه خودکفایی،قیمت ارز،تولید در داخل،واردات برخی قطعات ، تحریم و …
  راستی ثابت ماندن قیمت پراید در کشور دوست و برادر سوریه در حد یک چهارم قیمت داخل رو نیز به این معادله اضافه کنید….؟!

 91. نفهم گفت:

  اخه ایرانی چه گناهی کرده که نباید ماشین خوب سوار شه

 92. اراک گفت:

  خاک برستون که قیمیت خورودرو بالا ثبت نام می کنیم بعد به موقع هم تحویل نمیدیت یکی باید اینا رو جواب بده؟

 93. یکنفر شهیدپرور گفت:

  کاش کمی اتحادو از اون وبی دین سعودی یادمیگرفتیم(مرغ نخریدند تا ارزون شد)
  ماشینای خارجی۱۰سال پیش شرف داره به فرقونای صفر اینا
  والا

 94. حسین رفعتی گفت:

  نظر خاصی ندارم فقط میتونم بگم همش دروغه نمیگم دروغ نگین لااقل کم دروغ بگین

 95. امیر گفت:

  ما اوندفعه تصمیم گرفتیم ۳ روز پورشه نخریدیم ارزون نشد….ایندفعه تصمیم میگیریم ۱ هفته پژو نخریم ببینیم ارزون میشه؟یانه؟

 96. اشكان گفت:

  باسلام ببخشید کوشیم بعضی کلمات نداره غلط املایی ندارم ایران خودرو و سایبا یواش یواش برای قشر متوسط داره میشه افسانه مکر امام زمان(عج)فرجی بکنه قیمتها بایین بیاد ماهم دلمون ماشین میخواد نه انجنانی درحد براید وبزو که ماشاالله روز بروز کرون تر میشه کسی نیست به این شرکتها بکه ماشینی که ۸میلیون یا بزو۱۵ًمیلیونی یک شبه دوبرابرمیشه این انصافه مکر ارزدولتی هم نمیکیرن وامی هم که میدن ۱۰۰ضامن میخوان کاش من ام بدری داشتم وام بدون ضامن برام میکرفت بسشم نمیدادم ماندم بجه دوم توراه جه خاکی بریزم سرم جایی هم سراغ ندارم کورتاجش بکنم خودمم اعتقاداتی دارم کناه میدانم مستاجر دست فروش سالم اهل هیجی ام خداروشکرنیستم ماندم سالمم نمیتونم برایدی بخرم فقط شرمنده زن وبجه ام نشم بدون وسیله هم میکذر جو ن میکذرد غمی نیست باخدا باش و،،،،،،،،،،،،،

 97. اشكان گفت:

  باسلام ببخشید کوشیم بعضی کلمات نداره غلط املایی ندارم ایران خودرو و سایبا یواش یواش برای قشر متوسط داره میشه افسانه مکر امام زمان(عج)فرجی بکنه قیمتها بایین بیاد ماهم دلمون ماشین میخواد نه انجنانی درحد براید وبزو که ماشاالله روز بروز کرون تر میشه کسی نیست به این شرکتها بکه ماشینی که ۸میلیون یا بزو۱۵ًمیلیونی یک شبه دوبرابرمیشه این انصافه مکر ارزدولتی هم نمیکیرن وامی هم که میدن ۱۰۰ضامن میخوان کاش من ام بدری داشتم وام بدون ضامن برام میکرفت بسشم نمیدادم ماندم بجه دوم توراه جه خاکی بریزم سرم جایی هم سراغ ندارم کورتاجش بکنم خودمم اعتقاداتی دارم کناه میدانم مستاجر دست فروش سالم اهل هیجی ام خداروشکرنیستم ماندم سالمم نمیتونم برایدی بخرم فقط شرمنده زن وبجه ام نشم بدون وسیله هم میکذرد

 98. اشكان گفت:

  باسلام ببخشید کوشیم بعضی کلمات نداره غلط املایی ندارم ایران خودرو و سایبا یواش یواش برای قشر متوسط داره میشه افسانه مکر امام زمان(عج)فرجی بکنه قیمتها بایین بیاد ماهم دلمون ماشین میخواد نه انجنانی درحد براید وبزو که ماشاالله روز بروز کرون تر میشه کسی نیست به این شرکتها بکه ماشینی که ۸میلیون یا بزو۱۵ًمیلیونی یک شبه دوبرابرمیشه این انصافه مکر ارزدولتی هم نمیکیرن وامی هم که میدن ۱۰۰ضامن میخوان کاش من ام بدری داشتم وام بدون ضامن برام میکرفت بسشم نمیدادم ماندم بجه دوم توراه جه خاکی بریزم سرم جایی هم سراغ ندارم کورتاجش بکنم خودمم اعتقاداتی دارم کناه میدانم مستاجر دست فروش سالم اهل هیجی ام خداروشکر

 99. نوید گفت:

  از هفته بعد قیمت بنزین میشه ۱۱۰۰ تومن ینی ۳ برابر!!!!پرایدم میشه ۵۰ ملیئن ۳برابر دیگه!!!!!

 100. نوید گفت:

  عزیز من تو ایران قوانین برعکس دنیاس! جای دیگه سوخت گرون بشه قیمت ماشین میاد پایین ولی اینجا قیمت بنزین از هفته بعد میخاد بشه ۱۱۰۰ تومن در عین حال ببین قیمت خودرو چی میخاد بشه !!!!! بنزین قیمتش ۳ برابر میشه پرایدم میشه ۵۰ ملیون!!!!!!!!

 101. ;کدخدا گفت:

  با سلام بس کی ای سایت فروش اینترنمتی باز میشه اگه باز بشه فقط نمایندگی ها برای فروش به قیمت آزاد برای خودشون ثبت نام میکنند بفرمایید تکلیف ملت چیه

 102. پژمان گفت:

  لطفا سایت را در دسترس مردم قرار دهید تا مردم بتوانند راحت ثبت نام کنند عدالت واقعی این است .

  • نوید گفت:

   از هفته بعد قیمت بنزین میشه ۱۱۰۰ تومن ینی ۳ برابر!!!!پرایدم میشه ۵۰ ملیئن ۳برابر دیگه!!!!! اشتباه نکنید ما ترکیه زندگی نمیکنیما توی ایرا با این همه منابه وذخایر جورباجور!!!!

 103. مجید گفت:

  خیلی متشکرم از اینکه مارو در جریان میگزارید
  خدا قوت که برای رفاه و امنیت ما شب و روز در تلاشید
  ای البالو
  ای بامادور
  ای جیییگر
  پی

 104. سجادشجرات گفت:

  قیمت همه چیزتوایران سه برابرشدولی قیمت ماشین حتی دوبرابرنشده است این ملت چراهمش بفکرقیمت ماشین هستن بریدبقیه چیزهارو ارزون کنیدنه ماشین که قیمتش دوبرابرهم نشده

 105. ابی گفت:

  لطف کنید پیش پرداخت کم واقساط طولانی تری برای ثبت نام در نظر بگیرید تا همه بتونند صاحب ماشین بشوند تشکر

 106. اکبر گفت:

  ماشین های ایرانی آشغاله.(مکانیک)

 107. امید گفت:

  روی مافیا سفید نمایندگی ها دست شون از پشت بستن ثبت نام بهمن کسی جز خودشون وباندشون کسی نفهمید

 108. امید گفت:

  روی مافیا سیسیل سفید نمایندگی ها دست شون از پشت بستن ثبت نام بهمن کسی جز خودشون وباندشون کسی نفهمید

 109. moslem گفت:

  من ۱۷ دستگاه ماشین پژوه می خوام برای کارم در شرکت فروش عیدانه کی شروع میشه و بگین که و اقساط چند ماهه میدید محمدی از ایذه

 110. سليمان دوستى گفت:

  آروزى خرید یک پژو پارس معمولى به دلم مونده ولی متاسفانه پایین بودن سطح اقتصادى باعث شده دیر به این خواسته ام برسم مجبورم وام خرید خودرو بگیرم و از خدا میخوام مسئولان را از خواب غفلت بیدار کند که این قدر به مردم ظلم نکنند

 111. ابی طلا گفت:

  سلام.چرا؟مگه کشور ایران پول ثروت نفت گاز و……….نداره که این قدر مردومشو اذیت میکنید .چرررررررررررررررا؟لطفا به گوش دولتی جماعت برسه …..

 112. رقیه خادمی گفت:

  efj khl n,fhvi

  ثبت نام دوباره پژوپارس کی شروع میشود؟لطفن جواب دهید

  • مجید گفت:

   سلام خدمت برادران عزیز!
   اگه میشه ماشین ها رو شرایطی کنید مث قبل تحریم ها!!!
   ما اصلا کاری به گرون فروشی نداریم!!!

 113. احمد گفت:

  ثبت نام وانت کی شروع میشه

 114. نوربخش گفت:

  سلام این جه وضع نابسامانی است این گرانی می خواهم یک ماشینی بخرم ولی نمی تونم بخاطر اینکه ورشکست شده ام وضیعتم خیلی خراب است

 115. افسوس گفت:

  افسوس. آخه چقدر افسوس بخورم بخاطر این همه گرونی

 116. محسن گفت:

  این ماشینا پکیدتون افغانستان ۲میلیون نمیخرند بیچاره ما ایرانیان!!!(ما از زن پدریم)

 117. امام زمان گفت:

  همانا ای مردم صبور باشید که در میان شما ظالمانی وجود دارد که آنها را به سزای اعمالشان میرسانیم.

 118. عتی سین گفت:

  چرا اتومبیل دنده اتوماتیک ارزان قیمت تولید نمی کنید که ما هم بتوانیم سوار بشویم

 119. arad گفت:

  قیمتاتون رو بیارید پایین خیلی افتضاحه بخدا

 120. sasan گفت:

  ما ایرانی ها بلدیم فقط روزهای عاشورا پشت ماشینمون برای امام حسین مطلب بنویسم
  بیاید برای مبارزه با گاری فروشهای ایران خودرو وسایپا ودر کل اعتراض به صنعت خودرو از پشت ماشینهامون (شیشه) عقب اعتراضمن را بیان کنیم

 121. فرهاد گفت:

  دیروز ایران خودرو فروش فوری داشت ثبت نام کردم پول واریز کردم ولی امروز نه از پول خبری هست نه ماشین-بازرسی ایران خودرو گفتش سیستم ایراد داشته الان هم پول به حساب برنگشته در ضمن داخل سایت ایران خودرو هم نوشته ظرفیت به اتمام رسیده.کی رسیدگی میکنه

 122. mjgffg@yahoo.com گفت:

  بابا اینا که اینقدر قیمتا رومیبرن بالا که خدا پیغمبر سرشون نمیشه همشون بی انصافن امیدوارم یه روزی خداجواب اینهمه بدی که میکنیدو بهتون بده با این ماشینای الکیتون

 123. عباداله قلي پور گفت:

  میخواهم ثبت نام کنم

 124. رضا گفت:

  خیلی شرایط بی خودیه

 125. با هوش گفت:

  ماشین یک ماه تحویل تا الان ۵۰۰ هزار تومان خرجش کردم چون ایران خودرو یدکی نداره بعد تو بازار آزاد میده به قطعه فروش .خدا به شما خیر ندهد

 126. خاکککککککککککککککککککککککککک گفت:

  ۲۰۶ صفر گرفتم موتور سوزوند حیم از یه پول سیاه

 127. با عرضه گفت:

  به کشورهای دیگه ماشین صادرمیکنیین با کمترین قیمت ولی به خودتون رحم نمیکنید

  • ٩٠٧ گفت:

   عزیز قیمتا یکیه… برا اونا کمتر میافته… چون پول ما بی ارزشه… البته اثر تحریمه که پذیرفتیم.
   گرچه روحانی هنوز دستو پا میزنه توش.. آخرشم هسته ای رو داد، گوگل پلی آزاد کرد…!

 128. مرتضي گفت:

  سلام هر نمایندگی ارومیه سر زدم میگه ثبت نام پارس ال ایکس نداریم .

 129. مهدی سلطانی گفت:

  باور کنیددنیای دیگه هم وجود داره با شما مدیران بی کفایت هستم

 130. کریم خان گفت:

  بیچاره این ملت شریف که بایداین همه تاوان بی لیاقتی مدیران روبدن.

 131. محمد گفت:

  پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ثبت نام کرده بودم بایستی طبق فرارداد تا ۳۰ آبان تحویل می دادن …تاریخ ۸ آبان کلیه مبلغ باقیمانده قرارداد رو گرفتن و گفتن ۴۰ روزه تحویل میدن… الان۲۰ دی ماه است یعنی حدود ۳۰ روز هم از تاریخ ۴۰ روزه شان گذشته است …هنوز تحویل ندادن….

 132. محمود صادقی گفت:

  سمند پایه گاز ef7ثبت نام کردم تحویل آبان۹۲حالا۱۵ دی میگن تولید نمیشه بیا جایگزین کن ولی دارید پایه گاز ثبت نام میکنید چرا؟

 133. پنجه طلا گفت:

  گران فروش…

 134. mehran گفت:

  من سمند اسی خیلی دوست دارم شرکت نمیزنه و آزاد بازار هم قران خواهشن منو راهنمای کنید من عاشق اسی هستم

 135. mehran گفت:

  چرا سمند اسی شرکت نمی زند ومن الان نگاه به قیمت ها ایران خودروکردم شرکت شمند اسی را ۲۰میلیونو خورده ای زده بود ولی قیمت ازادش ۲۴میلیون هست

 136. اکبر رضازاده گفت:

  با توجه به اعلام قیمتها ثابت می شود که صنایع ما نسبت به ثبات بازار خودرو بسیارعملکرد ضعیفی داشته است واین وضعیت نابسامان جامعه را نشان می دهد که متأسفانه مدیران ما آن را انکار می کنند.

 137. امبر گفت:

  شما دارین … به این مملکت همین

 138. امبر گفت:

  اخه سگ سوار ۲۰۶ صندوق دار میشه که شده ۴۰میلیون بلخره در روی یه پاشنه نمی چرخه

 139. فردوس اصالتي گفت:

  سلام من میخواستم شرایط پیش خرید رانا رو بدونم ،راهنماییم کنید سپاسگزارم

 140. یحیی گفت:

  خوب ملتی گیر انداختین

 141. محسن گفت:

  اگه مرزا رو باز کنید میبینید کی سوار اینا میشه .

 142. علی گفت:

  خاک بر سر شما کنند که مردم را سر کار می زارید اگر دلتان به حال مردم نمی سوزد لااقل از خدا بترسید. حداقل اگر برج ۷ قرار بود خودرو را تحویل بدید که ندادید لااقل زمان تحویل مدل ۹۳ بدید لغنتی ها

 143. بهروز قاسمی گفت:

  سلام عزیزان
  جانباز سی درصد هستم
  برای خرید اتومبیل با تسهیلات ویژه چه باید کنم
  با سپاس منتظر پاسخ می مانم.

 144. محمد گفت:

  کلاه بردار ها ماشین ثبت نام می کنیم سر موعد تحویل نمی دید دو سه ماه ادم های بیچاره می پیچونید بعد میگید ماشین مورد نظر نداریم سمند بر دارید اخه اگه سمند تون می خواستیم از اول می تونستیم خودمان ثبت نام کنیم

 145. ششش گفت:

  گرونفروشایه بی همه چیز

 146. نام شما... گفت:

  ایرانی جنس ایرانی بخر خر خر خر خر خر

 147. وحید گفت:

  ادم الاغ سوار بشه وپولشو دور بریزه بهتره تا سوار این لگنا بشه

 148. غلام گفت:

  خیلی بد بود

 149. بیچاره گفت:

  ماچقد بیچاره ایم چند وقته که میخوایم پارس بخریم ولی پولمون کافی نیست حالا باید چیکار کنیم فقط ماتو فامیل ماشینمون پرایده .بسوزه پدر بی پولی…

 150. طیبه گفت:

  امیدوارم روزی برسه که حسرت داشتن یه رنو به دلتون بمونه .اخه چرا اینقد گرون…

 151. نیمب گفت:

  یعنی وای بر ملت

 152. فردوس گفت:

  یک مقدار شفاف تر کنید مثلا این پول پیش را گرفتید بقیشو چطور و کی میگیرید؟؟؟؟؟

 153. شاد گفت:

  ایران خودرو هیچ وقت به قولش عمل نکرده وهمیشه ماشینها را دو تا ۴ماه تاخیر تحویل میده وکسی هم پاسخگو نیست ای مردم اگاه باشید کلا سرتان نرود خدا عاقبت اینارو بخیر کنه

 154. كورش كبير گفت:

  حرومتون باشه این پولها مطمئن باشید این پولا خوردن نداره. به امید نابودی شما وامثال ریاکارتون.

 155. ایمان گفت:

  قیمت ها بسیار بالاست و کیفیت محصولات پایین است.چرا ما باید این محصولات را باقیمت پایین در اختیار کشورهای دیگر بگزاریم و خودمان با بالاترین قیمت خریداری نماییم.

 156. حسین گفت:

  بالا ترازسکوت که هیچ مجبوریم هیچی نگیم ماشین شده واسمون جهنم پراید هفت ملیونی شده شانزده تومان بعدمسوولان میگن کف بازاره بایدبگیم مدیریت نیست ملت سرازخود شدند

 157. علی گفت:

  من هم با نظر شما موافق هستم از فردا به دنبال پالان و خری با سم طلا میرم.

 158. فرهاد گفت:

  خوبه

 159. مصطفي گفت:

  با عرض سلام خدمت تمامی هموطنان عزیزم که از ایران خودرو ماشین خرید کردند
  از این به بعد بیاید خر بخرید از ایران خودرو نخرید

 160. ایران گفت:

  بخاطر سود ۲تا کارخونه مثلاخودروسازی ۷۰میلیون باید ماشینهای گران و بی کیفیت سوار شن کمی هم به فکر جان مردم باشید اگه راست میگین واردات خودرو رو ازاد کنین ببینم کسی اشغالهای شمار مفت میبره یا نه -شما مدعی خدا هستین کمی بفکر مردنتون باشین

 161. زینب گفت:

  سلام احتراما اگر امکان دارد من می خواهم ثبت نام کنم کمک کنید

 162. ميعاد گفت:

  بعد از۸ماه ,کلاهبرداری جدیدتونه ,یورو۴ سه میلیون گرونتر ,مسخره ها همون اشغال ساده رو تحویل بدید نخواستیم ایمنیش رو

 163. محمدرضا گفت:

  سلام تنها راه حل این مشکل این است که مردم نخرند اما متاسفانه داخل ایران هر چیز گرون بشه مردم عزیز بیشتر میخرن

 164. پسر عمه سیف اله نصرتی گفت:

  سکوتی میکنم بالاتر از فریاااااااااااااااااد

 165. علی گفت:

  افسوس………..
  مردم شعار را دوست دارن،شما هم لطف می کنید کم نمی گذارید…
  من هم می گویم:از ماست که بر ماست..

 166. خودم گفت:

  این دولت که نه تنها کاری برای این دوتا شرکت گرون فروش خودروسازی نکرد بلکه یه شعار جلوگیری هم داد رفت حالا از رهبری میخواهیم خودش وارد بشه وببینه جه خبره واز اونا جواب بخواد

 167. رويا گفت:

  چرا اینقدر بد و بیراه میگین، مگه فقط ماشین گرون شده
  همه چی زیر سره اون دستای پشت پرده ست … که دیگه نیست

 168. من منم گفت:

  برید بمیرید همتون . مطمئنا این پولا به راحتی از گلوتون پایین نمیره ، این و مطمئنم !!!!! وای به حالتون که از خدا بی خبرین …

 169. یمان گفت:

  شیطونه میگه با سر بیا برو تو مانیتور چپو راستشون کن بیا د آخه نامرددا آخه این چه کاریه میخایین بکونین میخوام زن بگیرم زیر پام ژیانم ندارم

 170. امیر گفت:

  آخه بی انصافها به داد جانبازان هم برسین

 171. ميرزا نوروز گفت:

  …….

 172. مرررررررررریم گفت:

  با سلام کاشکی قیمتها کمی کاهش داشت تا آرزوی ماشین داشتن به دلمون نمونه اگر اقساطی ماهیانه بود خیلی خوب بود

  • اشکان گفت:

   ایکاش چند سال پیش ماشین می خریدی آرزو به دل نمی موندی فددددددددددددددددددداااااااااااااااااتتتتتتتتتتتتتتتت

  • امیرحسین گفت:

   ایشالا ازدواج کردی شوهرت برات میخره

 173. parsa گفت:

  ۳۴ سال مصرف کننده بدبخت ایرانی جور تولید کننده بی عرضه دزد را کشید یک سال هم تولید کنندهنمی تواند جور بکشد

 174. barby گفت:

  سلام
  مارو ازشرایط (فروش اقساط)فروش خودرو۴۰۵دوگانه سوز خبردار کنید

 175. جواد گفت:

  ای خاک تو سرتون کنن!

 176. amir. گفت:

  به خدا از اسفد ماه من منتظرم شما قیمت خودرو رو بدین بعد حرف از ۴_۵ ملیون کاهش زدین ما صبر کردیم …
  بعد الان ۵۰۰هزار تومان اوردین پایین؟
  مارو چی فرض کردین؟
  به نظر می ۲ملیونم کاهش بدین ارزش ۳ ماه سرگردانی مارو نداره.

 177. جانباز گفت:

  جه برانامه ای برای واگذاری خودرو به جانبازان در سال ۹۲ دارید

 178. رضا گفت:

  کلاه بردارها

 179. امید گفت:

  خدا کنه خداوند در آخرت شما و این خودروهای بی ارزششتان رو با هم بسوزاند

 180. امید گفت:

  هواپیما با۵۰ تن وزن تو هوا حرکت میکنه ماشین های ایران خودرو رو زمین نمیتونه حرکت کنه {چپ میشه}

 181. یعقوب گفت:

  لعنت خدا بر شما و کسی که شما رو مسئول کرده.ازبنده های خدا نمی ترسین از خدا بترسین.

 182. علیرضا گفت:

  خاک بر سر گران فروشتون خیلی ماشیناتون درجه یکه باید هم قیمت ببرین بالا

 183. مصطفی گفت:

  شما غلط کردید که من تا حالا به شما آدمهای بی ارزش نظر دادم

 184. مصطفی گفت:

  ایشالله امام زمان شما ها رو به سزای اعمالتون برسونه ای انسان نماها

 185. ملک تاژ گفت:

  لــــــــــعنـــــت به پدره گرونفروشتون سره کاریها

  • فطور گفت:

   کیسه برنج ۱۰تومانی شده ۶۰ تومان ۶برابر ماشین ۸ میلیونی شده ۱۶ میلیون ۲ برابر هنوز جا داره

  • حسن حاتمی گفت:

   شما اول به تعهدتات کدشته عمل کنید بعد برای خودتون تعهد مجدد ایجاد کنید

 186. مش ماشالا گفت:

  مردم مسخره کردییییییین

  • اکبر گفت:

   اقا تروخدا نظر به اینا ندین به خدا اینا عرضش نظر دادنم ندارن انشالله کارخونشون اتیش بگیره و اونایی که دوست دارن وضعیت ماشین اینطور باشه انشاالله خداجوابشونو بده.
   یازهرا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ