آغاز مصاحبه معرفی‌شدگان آزمون دکتری ۹۲ از چهارشنبه

۱۶اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

Multimedia_pics_1390_1_Photo_2190.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز زمان مصاحبه معرفی‌شدگان آزمون دکتری ۹۲ از روز چهارشنبه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به انتشار یافتن اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون دکتری ۹۲، گفت: فهرست اسامی ۲۱ هزار و ۸۸ نفر از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت هر یک از کد رشته محل‌های آزمون دکتری در ۵ کد رشته محل از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انتشار یافت.

وی با اشاره به آغاز زمان مصاحبه معرفی‌شدگان آزمون دکتری ۹۲ از روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، اظهارکرد: این دسته از داوطلبان باید با همراه داشتن مدارک لازم و بر اساس برنامه زمانی دانشگاه‌های معرفی‌شده برای انجام مصاحبه مراجعه کنند.

توکلی افزود: فهرست اسامی داوطلبان واجد شرایط شرکت در مصاحبه با توجه به ظرفیت هر یک از کد رشته‌ محل‌های تحصیلی و بر اساس اولویت کد رشته محل‌های انتخابی و نمرات علمی آزمون و همچنین با در نظر گرفتن سایر ضوابط (سهمیه رزمندگان، مربی و سایر…) از بالاترین نمره تا چند برابر ظرفیت هر کد رشته محل اعلام شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش در پایان از اعلام نتایج نهایی آزمون در نیمه دوم شهریور ماه خبر داد و گفت: پذیرش نهایی داوطلبان بر اساس ۵۰ درصد نتایج اولیه (۸۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۲۰ درصد معدل تراز شده) و ۵۰ درصد نتایج مصاحبه اعلام می‌شود.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ