آموزش غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی!

به نقل از عصر ایران، پیامک های تبلیغاتی این روزها به یکی از ابزارهای نسبتا ارزان قیمت تبلیغاتی تبدیل شده وگاهی که منتظر خبر مهمی هستید این پیامک‌ها آدم را کلافه می‌کند.در ادامه روشهای غیرفعال سازی دریافت اس‌ام‌اس های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بیان می‌شود .

ایرانسل: برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می توانید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)

و یا می توانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.

همراه اول: همچنین برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول می‌بایست با شماره تلفن ۰۹۹۹۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.

» اینترنت و ای تی

تا این لحظه 3نظر ثبت شده
 1. علی رضا گفت:

  در خواست غیر فعال کردن پیامک های اخبار نیوز را دارم.
  ممنون مشم اگه کمکم کنید

 2. رشید گفت:

  هرچه برای قطع پیامک پیام به شماره 8999 فرستادیم باز هم پیام می اید خواهشمندیم پیامها را متوقف کنید 2000تومان شارز وارد گوشی می کنیم نه حرفی می زنیم تمام می شود مردم بدبختند پول ندارند نان شب خودرابدست اورند

 3. محمودی گفت:

  لطفا لطفا……….پیامک نمیخام قط کنید……………….

نظرتان را در مورد مطلب آموزش غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی! بنویسید