آموزش های ویژه ای برای اعلام نکردن قیمت خودرو دیده ایم

۰۹ام بهمن ،

معاون ایران خودرو در واکنش به اعلام قیمت تندر۹۰ اتوماتیک:

آموزش های ویژه ای برای اعلام نکردن قیمت خودرو دیده ایم

معاون تولید تندر۹۰ ایران خودرو در پاسخ به این سئوال که به نظر شما(شخصی) تندر۹۰ اتوماتیک چقدر می ارزد؟ گفت: ما آموزش های لازم را برای اعلام نکردن قیمت خودرو قبل از تثبیت قیمت نهایی فروش آن دیده ایم!

به نقل از موج، محمدرضا معتمد، با بیان این مطلب در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا می توان گیربکس اتوماتیک بر روی تندرهای معمولی نصب کرد و شبکه نمایندگان ایران خودرو آماده این کار می باشند؟ اظهار داشت: گیربکس اتوماتیک بصورت دستی قابلیت نصب ندارد و مردم نباید دست به چنین کاری بزنند.

وی که در حاشیه تست خودرو تندر۹۰ اتوماتیک ایران خودرو و در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی کشور سخن می گفت، ادامه داد: چند سال پیش هم شاهد نصب ترمزهای ABS بعد از خطوط تولید خودرو بر روی خودروها بودیم که مشکلات بسیاری را برای دارندگان آن محصولات بوجود آورد.
معاون تولید تندر۹۰ ایران خودرو، در خصوص برنامه صادراتی تندر۹۰ اتوماتیک که قرار است با هماهنگی شرکت رنو فرانسه صورت گیرد، تصریح کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته مدل E1 تندر۹۰ اتوماتیک با تولید در پایگاه اینترنتی های تولیدی ایران خودرو و پس از توافقات نهایی با شرکت رنو فرانسه به بازارهای رنو صادر خواهد شد.
معتمد همچنین از ۶۱درصد داخلی سازی برای محصول تندر۹۰ خبر داد.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۹ هزار دستگاه تندر۹۰ در ایران خودرو تولید شده است این میزان تولید نسبت به سال قبل در همین زمان را ۱۴درصد بیشتر دانست.
معاون تولید تندر۹۰ ایران خودرو در پایان با توجه به اینکه روزانه ۲۰۰ دستگاه تندر۹۰ در ایران خودرو تولید می گردد که از هفته آینده این رقم به روزانه تا ۲۵۰دستگاه افزایش می یابد، خاطرنشان کرد: در سال آینده برنامه تولید ۶۵هزار دستگاه تندر۹۰ بصورت دستی و ۱۵هزار تندر۹۰ به صورت اتوماتیک پیش بینی شده است.

دوشنبه ۹ بهمن   ۱۰:۲۳

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *