آمپول تقویتی برای ویندوز +دانلود

۱۵اردیبهشت،

jv16 PowerTools نرم افزار قدرتمند بهینه سازی که دارای تمامی ابزارهای بهینه سازی ویندوز در تمامی زوایا می باشد،

به گزارش گروه خواندنی های مشرق،‌ برای کار با هر وسیله ای نیاز به این دارید که ابزارهای آن را تقویت کنید. انسان با خوردن غذا است که تقویت می گردد و رایانه نیز باید با استفاده از نرم افزارهای مختلف تقویت شود.

jv16 PowerTools   نرم افزار قدرتمند بهینه سازی که دارای تمامی ابزارهای بهینه سازی ویندوز در تمامی زوایا می باشد، حقیقاً یکی از بهترین نرم افزارهای بهینه سازی می باشد. نرم افزار پیش رو توانایی بهینه سازی ویندوز ۲۰۰۰ ، xp ، vist و ۷ و ویندوز ۸ را دارا است. این نرم افزار دارای بیش از ۴۰ ابزار بهینه سازی ویندوز می باشد که در ادامه مطلب بعضی از آنها را به اختصار توضیح داده ایم.

Clean and Fix my Computer : یافتن و رفع خطاهای ریجستری، حذف ورودی های نامعتبر رجیستری، حذف فایل های غیرضروری ویندوز،از بین بردن فایل های زباله،حذف فایل های لاگ ویندوز، و..

Fully Remove Software and Leftovers: حذف کامل نرم افزارهای نصب شده به همراه از بین بردن فایل های اضافی آنها در رجیستری و مسیرهای مختلف ویندوز که سبب خرابی ویندوز می شوند.

Control which Programs Start Automatically: این بخش به شما کمک میکند که ملاحظه نمایید کدام نرم افزارها و فایل های اجرایی DLL در حال اجرا می باشند و در نتیجه تشخیص دهید چه نرم افزارهایی بیش از ویندوز شما استفاده میکنند. همچنین میتوانید نرم افزارهای استارت آپ را نیز کنترل کنید.

Speed up my Computer : این بخش دارای ابزارهایی گسترده ای جهت افزایش سرعت ویندوز رفع دلایل کاهش سرعت آن می باشد.

این نرم افزار ها تنها بخشی از توانایی های این برنامه برای تقوت و جان دادن به رایانه شما می باشند. این نرم افزار دقیقا همان چیزی است که هر رایانه ای به آن نیاز دارد.

دانلــــــــــــــود

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ