آیت‌اللهی: لیگ سیزدهم قطعا ۱۶ تیمی است

۲۷فروردین۱۳،

محمدهادی آیت‌اللهی گفت: با وجود درخواست مدیران باشگاه های لیگ برتر برای ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر در فصل‌ آینده، فصل ۹۳ – ۹۲ لیگ برتر، طبق مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، ۱۶ تیمی خواهد بود.

وی در ادامه گفت: اکنون برنامه‌های فصل آینده لیگ برتر در حال طراحی است و از آن جایی که نقل و انتقالات لیگ برتر از ۲۱ اردیبهشت آغاز می‌شود، فرصتی برای تغییر تعداد تیم‌ها نیست.

به گزارش ایسنا، دیروز (سه‌شنبه)، مدیران باشگاه‌های لیگ برتر در جلسه‌ای با حضور مهدی تاج از فدراسیون فوتبال خواستند که فصل سیزدهم لیگ برتر هم مانند فصل جاری با ۱۸ تیم برگزار شود. این درخواست از سوی ۱۷ مدیرعامل امضا شد و تنها امضای منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پای این درخواست دیده نمی‌شود که به دلیل غیبت وی در این جلسه بوده است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال همچنین گفت: اگر هیات رئیسه فدراسیون برای بررسی درخواست مدیران لیگ برتری جلسه ای تشکیل دهد، هر آن چه در آن جلسه به تصویب برسد در فصل ۹۴ – ۹۳ لیگ برتر اعمال می‌شود.

آیت‌اللهی در پایان از جلسه سرمربی تیم ملی با کفاشیان خبر داد و افزود: این جلسه امروز (چهارشنبه) برگزار شد و فردا (پنج‌شنبه) هم احتمالا کی‌روش با تاج دیدار می‌کند تا دربارهٔ برنامه‌های تیم ملی و لیگ برتر با یکدیگر بحث کنند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ