آی فیلم خراش برمی دارد

۲۲خردادماه،

تله فیلم «خراش» از شبکه آی فیلم پخش می شود.

به گزارشممتازنیوز، تله فیلم «خراش» که از محصولات گروه فیلم و نمایش شبکه چهار سیماست، چهارشنبه  ۲۲ خرداد ماه ساعت ۲۳٫۳۰روی آنتن شبکه آی فیلم می رود. این فیلم که بر اساس فیلمنامه ای از حجت قاسم زاده اصل جلوی دوربین رفته، اولین بار در نوروز ۹۱ از شبکه چهار پخش شد، که در آن سال توانست عنوان پر مخاطب ترین فیلم نوروزی این شبکه را به خود اختصاص دهد. «خراش» بر خلاف بسیاری از تله فیلم هایی که طی این یکی دو ساله ساخته و پخش شده اند، تاکنون از هیچ شبکه ای باز پخش نداشته و این اولین باز پخش این فیلم  محسوب می شود. لاله اسکندری، بی تا فرهی، کوروش سلیمانی، بهناز جعفری، شیرین یزدان بخش، چنگیز جلیلوند، پیام دهکردی، علی اوسیوند و فریبا کامران بازیگران اصلی این فیلم می باشند.

«خراش » به کارگردانی محمد حمزه ای قصه ای زنی است به نام «روشنک» که به اتهام اختلاس به زندان می افتد، بعد از گذشت یک سال و نیم، او از این اتهام تبرئه می شود، او بعد از آزادی درصدد این بر می آید که از اتفتقاتی که منجر به دستگیری اش شد، پرده بردارد.

این فیلم را وحید سعیدی و مهدی معزی تهیه کرده اند، این دو به زودی تولید تله فیلمی با عنوان «فراری» را برای شبکه یک سیما آغاز می کنند. این تله فیلم در ژانر پلیسی و با فیلمنامه ای از امیر عربی در گروه فیلم های تلوئیزیونی شبکه یک تهیه و تولید می‌شود./ی۲


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ