آیکن شعبه تازه خود را در ترکیه تاسیس می‌کند

۰۷اردیبهشت،

 

شرکت تخصیص نام‌ها و شماره‌های اینترنتی (ICANN) که کار هماهنگی شناسه‌ها و آدرس‌های اینترنتی را بر عهده دارد، قصد دارد برائ گسترش فعالیت‌های جهانی خود در شهر استانبول ترکیه شعبه تازهی دایر کند. 
 
به گزارش وب پایگاه اینترنتی itworld، شرکت آیکن که وظیفه تخصیص نام‌های اینترنتی و نظارت و هماهنگ کردن شناسه‌های اینترنتی و آدرس آی پی‌ها را بر عهده دارد، اعلام کرده است در حال تاسیس یک مرکز تازه در شهر استانبول ترکیه است که قصد دارد از اوایل ماه ژوئن سال جاری کار خود را آغاز کند. آیکن می‌کوشد فعالیت‌های جهانی خود را گسترش دهد و خدمات خود را عمدتاً از طریق دفاتری که در لوس آنجلس، سنگاپور و ترکیه دارد، ارائه دهد. 
مدیر عامل شرکت آیکن گفته است عرضه خدمات از طریق این نمایندگی‌ها خواهد توانست شیوه عملکرد این سازمان را تغییر دهد. وی سبب انتخاب استانبول ترکیه برائ تاسیس شعبه تازه آیکن را برخورداری این شهر از زیرساخت‌های در حال رشد و یک فرودگاه پیشرفته دانسته است. جمعیت نسبتاً جوان این کشور و برخورداری آن‌ها از مهارت‌های فنی و زبانی و نزدیکی ترکیه به اروپا، خاورمیانه و آفریقا نیز از دیگر دلایل انتخاب این شهر عنوان شده است. 
بر اساس این گزارش، شرکت آیکن قصد دارد بخشی از کارکنان خود را به ترکیه منتقل کند و بخش دیگری از کارکنان مورد نیاز خود را نیز از میان اشخاص محلی در ترکیه استخدام کند. 
مدیر عامل آیکن همچنین اعلام کرده کار تاسیس دفتر این سازمان در سنگاپور نیز بزودی خاتمه خواهد یافت.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ