آی بی ‌ام راهکار امنیتی تازهی برای کسب و کار‌ها عرضه کرد

۱۶ام بهمن ،

 

شرکت آی بی ‌ام راهکار امنیتی تازهی برای محافظت از داده‌های شرکتی و سازمانی عرضه کرده است که به «هوشمندی امنیتی برای داده‌های کلان» مشهور شده است. 
به گزارش وب پایگاه اینترنتی cio-today، راهکار امنیتی تازه شرکت آی بی ‌ام با هدف محافظت از داده‌های کلان کسب و کارهای تجاری طراحی و عرضه شده است. در این راهکار فناوری‌های مربوط به هوش مصنوعی با ابزارهای تحلیلی ترکیب شده است تا عملیات امنیتی در سطوح عمیق‌تری انجام گیرد. این راهکار از ترکیب قابلیت‌های بعضی از دیگر محصولات آی بی ‌ام مانند پلت فرم هوشمندی امنیتی QRadar و ابزارهای تحلیلگر InfoSphere BigInsights ساخته شده است. محاسبه هم‌زمان همبستگی‌ها، کشف و ردیابی داده‌ها و اطلاعات امنیتی و شبکه‌ای، جستجوی پرشتاب در میان داده‌ها، تحلیل‌های انعطاف‌پذیر و غیره از جمله این قابلیت‌ها می باشند. 
بر اساس این گزارش، کسب و کارهای کاربر از این راهکار می‌توانند برای ارتقای سطح امنیت در داده‌های غیر ساختمند و نامنظمی مثل محتوای ایمیل‌ها، شبکه‌های اجتماعی و تبادلات تجاری و نیز داده‌های ساختمند و منظمی مثل اخطارهای ابزارهای امنیتی، اشتراک‌های ایجاد شده برای ورود به محیط یک سیستم عامل و غیره استفاده کنند. این راهکار به کسب و کار‌ها کمک می‌کند فعالیت‌های مشکوکی را که در عمق داده‌های شرکتی و سازمانی انجام می‌گیرد، ردیابی کنند. 
راهکار امنیتی تازه شرکت آی بی ‌ام مورد استقبال بعضی شرکت‌های بزرگ قرار گرفته است. شرکت DTCC  یکی از این شرکت‌ها است که در ۱۲۲ کشور جهان به ارائه خدمات مشاوره‌ای و امنیتی در زمینه تبادلات مالی می‌پردازد و در یک بازار ۵٫ ۳۹ تریلیون دلاری فعالیت می‌کند.

ایستنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *