ابزارهای تازه IBM بر مبنای ساختار باز ابری

۱۶م اسفند ،

فاوانیوز: شرکت IBM اعلام کرد که نرم‌افزار و سرویس‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری آن از این پس مبتنی بر ساختار باز ابری ارایه می‌شود.

شرکت IBM اعلام کرد که نرم‌افزار و سرویس‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری آن از این پس مبتنی بر ساختار باز ابری ارایه می‌شود تا این اقدام بتواند به این تولیدکننده نرم‌افزار اطمینان دهد که نوآوری‌های فضای پردازش ابری، شرکت‌های تجاری را در تنگنای اختصاصی محدود نگه نمی‌دارند و فضای ناامن با سیستم‌ مدیریتی دشوار را در اختیار آن‌ها نمی‌گذارند.

به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، شرکت IBM توضیح داد که شرکت‌های تجاری بدون استفاده از استانداردهای باز صنعت نرم‌افزاری در خصوص سیستم‌های پردازش ابری نمی‌توانند از تمام مزایا و فرصت‌های ارایه شده توسط سیستم‌های اطلاعاتی چندگانه نظیر سیستم‌های پردازش موبایلی و اطلاعات حجیم بهره ببرند.

این شرکت خاطرنشان کرد که سیستم پردازش ابری تازه خود مبتنی بر استانداردهای باز ابری را ارایه کرده است که شامل OpenStack می‌شود که علاوه بر افزایش سرعت پردازش اطلاعات، سیستم مدیریت آن نیز تقویت شده است.

این شرکت همچنین توضیح داد که برای اولین بار شرکت‌های تجاری می‌توانند مجموعه‌ای از ابزارهای متن‌باز را در اختیار داشته باشند که در حوزه سرویس‌های سازمانی پردازش ابری ساخته شده‌اند و در فضاهای چندگانه ابری ارایه می‌شوند.

«رابرت لی‌بلانک» (Robert LeBlanc) مدیر مرکز نرم‌افزار در شرکت IBM در این خصوص گفت: «تاریخ به ما نشان داده است که استاندارد‌ها و ابزارهای متن‌باز در ‌‌نهایت مزایای فراوانی برای کاربران به‌همراه دارند و می‌توانند بهترین بستر برای نوآوری محسوب شوند».

منبع : شرکت همکاران سیستم
 

فاوا نیوز
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ