اتفاق هولناک برای تازه عروس + تصاویر

 

ممتاز نیوز: اگر مربی فیل کمی دیر می جنبید، یا اگر فیل کمی بیشتر شیطنت می کرد، یا… به جای ماه عسل، باید برای عروس خانم، سوم، هفتم، و چهلم گرفته می شد!

به گزارش روزگارنو، این اتفاقات در تایلند نیفتاد، اما در عوض، عروس استرالیایی و دوستان و بستگانش، هرگز این روز را از خاطر نخواهند برد.

ماجرا از این قرار است که خانمی استرالیایی داشت در گارکی در تایلند بخشی از عروسی خود را برگزار می کرد که فیلی سه ساله به آنها نزدیک شد و خرطومش را به دور گردن عروس پیچاند و آن را تا نزدیک دهان خود برد!

در لحظه ای دشوار، با ترس از مرگ و بوی بد دهان فیل، خانم عروس با خود می گفت که کاش عروسی اش را در همان استرالیا برگزار می کرد که مربی فیل به یاری او آمد و کمکش کرد تا خود را نجات دهد.
اتفاق هولناک برای تازه عروس + تصاویر اتفاق هولناک برای تازه عروس + تصاویر اتفاق هولناک برای تازه عروس + تصاویر اتفاق هولناک برای تازه عروس + تصاویر

The post اتفاق هولناک برای تازه عروس + تصاویر appeared first on .

  • شوخی بی مزه عروس، اشکش را در آورد
  • مچ ‌گیری تازه‌ عروس از تازه‌ داماد در فیس ‌بوک
  • پیراهن طاووس برای عروس چینی !
تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. پلاره گفت:

    یعنی الان تو عکس مربیه و بقیه با ترس دارن عروس رو نجات میدن!! آخه چرا دقت نمی کنید! این که مشخصه به عمد داره این کارو انجام میده!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ