اتوبوس دیابت میهمان پارک ملت شد

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ جمعه ۱۹م آبان ۹۱،

Multimedia_pics_1387_8_Science_63.jpg

به همت اداره سلامت شهرداری منطقه ۳ تهران و همزمان با هفته دیابت، اتوبوس دیابت در پارک ملت مستقر شد.

به گزارش تفسیری سرویس«شهری» ایسنا، به منظور اطلاع‌رسانی، آموزش ، پیشگیری و کمک به بیماران دیابتی، از تاریخ هجدهم آبان تا اول آذر اتوبوس دیابت در پارک بزرگ ملت مستقر شد.

مسایلی رئیس اداره سلامت در این باره تصریح نمود: اتوبوس دیابت خدمات ویژه ای را شامل تست قند خون، مشاوره پزشکی و تغذیه ای، کارگاه گروهی و آموزش چهره به چهره ویژه اشخاصی که در معرض ابتلا به دیابت می باشند را ارائه می‌دهد.

رئیس اداره سلامت در ادامه برپایی پیاده روی نمادین را از دیگر برنامه‌های این هفته عنوان نمود و افزود: به مناسبت هفته دیابت و از تاریخ ۱۸ آبان الی ۲۴ آبان پیاده روی نمادین در خانه های اسباب بازی و مهد کودک های سطح منطقه برگزار خواهد شد که در این برنامه کودکان با در دست داشتن بادکنک های آبی با موضوع دیابت و راه های جلوگیری از این بیماری آشنا خواهند شد.

وی در خاتمه یادآور شد: از سوی دیگر به مناسبت هفته دیابت روز پنج شنبه ۱۸آبان تور یکروزه ای با حضور اعضای کانون جوانان ونوجوانان با مضمون کارگاههای آموزشی برای اعضای کانون در جهت ارتقای سطح سلامت شهروندان به معرفی وبیماری دیابت و عوارض آن در ارتفاعات توچال برگزارشد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ