اجماع بر سر نامزد واحد اصولگرایان تا پایان اردیبهشت/ جامعتین مصداقی وارد انتخابات نمی‌شود

۲۹فروردین۱۳،

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: تاکنون هشت نفر از میان اصولگرایان انتخاب شده‌اند و تلاش می‌کنیم تا پایان اردیبهشت به یک مصداق برائ ریاست جمهوری برسیم.

به گزارش ممتازنیوز، حبیب‌الله عسکر اولادی پیش از ظهر امروز در دیدار مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) با آیت‌الله امینی اظهار کرد: شرایط امداد امروز با شرایط قبل تفاوت‌های بسیاری دارد.

وی افزود: کمیته امداد بر خلاف تصور بعضی گدا پرور نبوده بلکه در صدد ارتقای سطح کیفی زندگی خانواده‌هاست و سعی دارد با استفاده از اعتماد عمومی به ایجاد اشتغال بپردازد.

نماینده ولی فقیه در کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه این نهاد در ۴۵ زمینه گوناگون فعالیت دارد گفت: در قبل این زمینه‌ها در سه یا چهار مورد خلاصه می‌شدند.

وی ادامه داد: استدعای ما این است که علما از جمله آیت‌الله امینی یک روز را به بازدید از ستاد مرکزی کمیته امداد اختصاص دهند و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها قرار گیرند.

عسکر اولادی با اشاره به ایجاد شغل در سراسر کشور توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) عنوان داشت: این نوع ایجاد اشتغال از سنخ بومی و زودبازده است.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه جامعتین باید چتر حمایتی خود را بر سر اصولگرایان باز کند گفت: جامعتین قصد ندارد به صورت مصداقی وارد عرصه انتخابات شود.

وی اضافه کرد: تاکنون هشت نفر از میان اصولگرایان انتخاب شده‌اند و تلاش می‌کنیم تا پایان اردیبهشت به یک مصداق برائ ریاست جمهوری برسیم.

منبع: فارس

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *