احتمالا حامی از موسیقی خداحافظی و از ایران برود!

۰۵خردادماه،

نداسیجانی:  حمید حامی ،خواننده فیلم به یاد ماندنی “سام و نرگس” که در چند روز قبل اعلام کرده بود طلسم آلبوم تازهش در اردیبهشت ماه شکسته خواهد شد، اما بازهم پاره ای از مشکلات سبب شد” یک لحظه عاشق شو” به خرداد ماه برسد.
حامی در گفتگو با شبکه ایران دراین باره گفت: تمام کارهای آلبوم آماده است اما بدلیل بعضی از مشکلات انتشار یافتن آلبوم به تاخیر افتاد و انشاا.. قبل از انتخابات منتشر خواهد شد.
وی در مورد خداحافظی اش از موسیقی و انتشار یافتن آخرین کارش گفت: بله این حرف صحت دارد. اگر شرایط مناسب نباشد دیگر کار نمی کنم و ممکن است برای همیشه از موسیقی خداحافظی کنم.
حامی اظهار داشت: اگر شرایط مناسب نشود از ایران می روم اما نه مانند هنرمندانی که از ایران رفتند و موسیقی را در خارج از کشور ادامه می دهند و هنوز هم فعالیت موسیقی دارند من می خواهم کلا موسیقی را بگذارم کنار.
وی گفت: جماعت موسیقی و بیشتر مردم بسیار آدم های عجیب و غریبی می باشند نمی شود با آنها کنار آمد و سازش داشت . آنها با من هیچ رقابتی ندارند چون ژانرها و سبک هایمان متفاوت است ولی نمی توانم بعضی از رفتارها را تحمل کنم.

حامی در رابطه با پیشنهاد کار انتخاباتی اظهار داشت: بله دو پیشنهاد کار انتخاباتی داشته ام اما مبلغ کار را آنقدر بالا پیشنهاد دادم که قبول نکنند و نه نگویم .
وی تصریح کرد: من تن به این گونه کارها نمی دهم و قبول نمی کنم . اما یکی از خواننده هایی که دو فیلم تبلیغاتی  خوانده الان بسیار موفق است و شهرت هم گرفته سبب پیشرفتش هم همین است .

منبع: شبکه ایران


موسیقی ایرانیان
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ