احمدی نژاد در دیدار با عمار حکیم:دشمنان اهداف دراز مدتی را در منطقه دنبال می کنند

سه شنبه ۲۰ تیر – ۰۷:۵۸:۲۰ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

احمدی‌نژاد در دیدار رییس مجلس اعلای اسلامی عراق بر لزوم هوشیاری دولت‌ها و ملت‌ها در برابر توطئه‌های مستکبران تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری ممتاز، رییس‌جمهور با بیان اینکه دشمنان بشریت اهداف درازمدتی را در منطقه خاورمیانه دنبال می‌کنند و در حال حاضر در صدد هستند تا شرایط را به نفع خودشان تغییر دهند، خاطر نشان کرد: هدف همه تلاش‌های مستکبران در منطقه نجات صهیونیست‌هاست و هرگز به حاکمیت اراده مردم رضایت نداده و می‌خواهند تا بر ملت‌ها تسلط دائمی داشته باشند.
 محمود احمدی‌نژاد بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) در دیدار عمار حکیم رییس مجلس اعلای اسلامی عراق، با اشاره به اینکه امروز باید به موضوعات و تحولات منطقه‌ای، نگرشی بین‌المللی داشته باشیم، اظهار داشت:‌ در شرایط کنونی که نظام استکبار در سراشیبی سقوط قرار گرفته و به دنبال آن است تا موانع تداوم سلطه‌طلبی خود را در جهان از بین ببرد، کشورهای مستقل و عدالت‌طلب نباید اجازه تحرک به آنها بدهند.
رییس‌جمهور تأکید کرد: دولت‌ها و ملت‌های منطقه باید هوشیار بوده و همه توان خود را برای رسیدن به استقلال، آزادی، عزت، کرامت و عدالت بکار گیرند.
احمدی‌نژاد همچنین با بیان اینکه دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت ملت ایران از هیچ توطئه و اقدامی فروگذار نکرده‌اند، خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران کشوری بزرگ، با استعدادها و امکانات فراوان است و با این اقدامات نمی‌توان در برابر حرکت ملت ایران ایستاد.
عمار حکیم رییس مجلس اعلای اسلامی عراق نیز در این دیدار با تقدیر از اقدام جمهوری اسلامی ایران در برگزاری اجلاس زنان و بیداری اسلامی، ضمن ارائه گزارشی در خصوص تحولات و مسایل عراق، جمهوری اسلامی ایران را دارای نقشی سازنده و موثر در جلوگیری از بروز بحران‌ها و مسایل مختلف در منطقه برشمرد و تصریح کرد: مجلس اعلای اسلامی عراق طی دو سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در جهت بازسازی و ایجاد روندی رو به رشد در عراق ایفا کرده است.

کد خبر: ۲۰۱۲۰۷۱۰۱۹۵۸۲۰۸۰۱


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ