احمدی نژاد : نرخ سکه را پایین می‌آوریم

چکیده: رئیس جمهور پس از جلسه سران قوا به بیشتر پرسش های خبرنگاران پاسخ نگفت اما تاکید کرد:در این جلسه تلاش شد تا در جهت رفع مشکلات مردم گام برداشته شود.

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان لحظاتی قبل در پایان چهارمین جلسه نشست مشترک سران قوا به میزبانی ریاست قوه قضاییه در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران درباره اینکه امروز در نشست سران قوا راجع‌ به چه مسائلی بحث و تبادل‌نظر شد؟ گفت: بحث‌های مختلفی از جمله مسائل داخلی و خارجی به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد.

وی افزود: در این جلسه تلاش شد تا در جهت رفع مشکلات مردم گام برداشته شود.

احمدی‌نژاد با اشاره به این مطلب که در مورد مسائل داخلی و خارجی کشور میان سران قوا بحث و تبادل‌نظر شد، گفت: قرار شد موارد را بررسی کنیم تا دولت در جهت خدمت‌رسانی به جلو برود.

یکی از خبرنگاران درباره وعده رئیس جمهور مبنی بر کاهش نرخ سکه پرسید که احمدی‌نژاد ابتدا سکوت و سپس عنوان کرد: داریم تلاش می‌کنیم نرخ سکه کاهش پیدا کند.

یکی از خبرنگاران خطاب به احمدی‌نژاد گفت: معمولاً جلساتی که سران قوا در ریاست جمهوری گرد هم می‌آیند و میزبان دولت است خبری منتشر نمی‌شود. رئیس جمهور هم گفت: شما که هرچه می‌خواهید می‌پرسید؛ مسائل مهم‌تر از این را بپرسید.

یکی از خبرنگاران از رئیس جمهور در مورد میزبان بعدی سران قوا پرسید که احمدی‌نژاد گفت: میزبان کسی است که میز دستش است!

احمدی‌نژاد پیش از آنکه پاسخگوی سؤالات خبرنگاران باشد، خطاب به خبرنگاران گفت: شما از چه زمانی اینجا ایستاده‌اید؟ خبرنگاران گفتند از ساعت یک ظهر.

وی گفت: آیا نهار خورده‌اید، خبرنگاران گفتند آری.

احمدی‌نژاد سؤال سوم خود را اینگونه مطرح کرد که نهار چه میل کرده‌اید؟ خبرنگاران پاسخ دادند…

رئیس جمهور گفت: آیا از غذا راضی بودید؟

احمدی‌نژاد سپس گفت: پس حالا هم استراحت کنید و بگذارید ما هم برویم!

یکی از خبرنگاران خطاب به رئیس جمهور گفت: بهتر است شما به سؤالات ما پاسخ دهید. رئیس جمهور با مزاح گفت: همیشه شما سؤال می‌پرسید و من جواب می‌دهم. حالا بهتر است من سؤال بپرسم و شما جواب دهید!؟

یکی از خبرنگاران خطاب به رئیس جمهور گفت: شما در گفت‌وگوی ویژه خبری گفتید قرار نیست دولت تمام شود؛ منظورتان از این حرف چیست؟ احمدی‌نژاد پاسخ داد: باید بدانند دولت چیز تمام نشدنی نیست. کار یک دولت به پایان می‌رسد، مردم انتخاب دیگری می کنند و دولتی دیگر سر کار می‌آید اما در اصل دولت همیشه هست!


ارانیکو – آخرین اخبار و مقالات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ