اختلال اینترنت را رسانه‌ها بزرگ کردند

۲۵م دیماه ،

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت دربارهٔ اختلالات اخیر اینترنت کشور گفت: در حال حاضر شبکه اینترنت کشور از نظر مباحث زیرساختی هیچ‌گونه اختلالی ندارد و همه چیز طبیعی است.
مهدی خدایی اظهار کرد: از لحاظ تامین پهنای باند در شرکت ارتباطات و زیرساخت هیچ مشکلی وجود ندارد و از این بابت همه چیز طبیعی است.
وی در عین حال یادآور شد: اختلالاتی کە به واسطه تامین پهنای باند در اینترنت کشور رخ داد، بسیار کوتاه مدت بود. این مشکل به سبب آن ایجاد شده بود کە امکان تهیه پهنای باند از یکی از درگاه‌های شمالی کشور دچار اختلال شده بود کە بلافاصله درگاه‌های دیگر جایگزین این درگاه شد و پهنای باند لازم تهیه شد.
خدایی همچنین عنوان کرد: این اختلال بسیار کوتاه مدت بود و شاید به ۲۴ ساعت هم نمی‌رسید و به همین سبب ممکن بود برائ دوره‌ای بسیار کوتاه کاربران در ساعت پیک مصرف تا حد کمی افت کیفیت را حس کنند.
مدیر کل روابط عمومی زیرساخت در عین حال یادآور شد: وضعیت اینترنت کشور طی این مدت مشکل خاصی نداشته و بحث بر روی اختلالات اخیر موضوعی بوده کە رسانه‌ها آن را بزرگ کرده‌اند.
به گزارش ایسنا وی همچنین یادآور شد: مخابرات و شرکت‌های PAP باید در سرویس‌های خود نوعی بازنگری داشته باشند چرا کە ممکن است بخشی از این مشکل به آن‌ها مربوط شود کە پهنای باند خود را بیش از حد میان کاربران تقسیم می‌کنند.
خدایی در پایان با تاکید مجدد بر این کە در حال حاضر تا جایی کە به مباحث زیرساختی مربوط می‌شود، شبکه اینترنت کشور هیچ اختلال و مشکلی ندارد، اظهار کرد: هر یک از شرکت‌ها و استان‌ها هم کە نیاز به پهنای باند بیش‌تر داشته باشند ما برائ تامین آن آماده هستیم و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


iTanalyze.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ