اخراج بازیگر از محل کمک به زلزله زدگان

علیرغم صحبت های آقای تبریزی اعلام می کنم ایشان بنده را از جمع شان اخراج کرده اند.

فارس: علیرام نورایی بازیگر فیلم پرفروش«قلاده های طلا» گفت: علیرغم تکذیب های آقای تبریزی اعلام می کنم ایشان بنده را از محل جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان اخراج کرد.

علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص صحبت های کمال تبریزی مبنی بر عدم اخراج وی از محل جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان گفت: علیرغم صحبت های آقای تبریزی اعلام می کنم ایشان بنده را از جمع شان اخراج کرده اند.

وی در ادامه به حاشیه سازی های برخی افراد اشاره کرد و گفت: من اخیرا در مصاحبه ای گفتم بعد از اکران قلاده های طلا انتظار پیشنهادهای بیشتری داشتم که برآورده نشده است ولی این طور نیست که پیشنهاد نداشته و بیکار باشم. من نه قبل از قلاده های طلا و نه بعد از آن بیکار نبوده ام.

نورایی ادامه داد: بعد از قلاده های طلا در فیلم سینمایی استرداد، دو تله فیلم و یک سریال بازی کردم و در حال حاضر هم در سریال ماتادور به کارگردانی فرهاد نجفی ایفای نقش می کنم.

این بازیگر در پایان گفت: دوستان خارج نشین فکر نکنند با گفتن جمله هایی مثل بیکار شدن بازیگر قلاده های طلا می توانند اذهان مردم را نسبت به من و امثال من خراب کنند. کسی که بالا نشسته، خودش روزی رسان است و تا به حال هم رسانده است.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ