ادعای گروهک تروریستی دربارهٔ دولت روحانی

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

سرکرده گروهک تروریستی پژاک مدعی شد که دولت تازه حسن روحانی با سوءاستفاده از خوش‌بینی محتاطانه غرب در قبال ایران در حال افزایش فشار به شهروندانش به ویژه کردهاست.

سرکرده گروهک تروریستی پژاک مدعی شد که دولت تازه حسن روحانی با سوءاستفاده از خوش‌بینی محتاطانه غرب در قبال ایران در حال افزایش فشار به شهروندانش به ویژه کردهاست.

عبدالرحمن حاجی‌احمدی، رهبر حزب زندگی آزاد در کردستان (گروهک تروریستی پژاک) که در آلمان به سرمی‌برد در یک گفت‌وگوی مکتوب با خبرگزاری رویترز، مدعی شد که حسن روحانی، رییس جمهور ایران کاملا به سیستم داخلی آیت‌الله علی‌خامنه‌ای، رهبر معظم ایران تعلق دارد و روی کار آمدن او تلاشی از جانب تهران برای خارج شدن از بن‌بست سیاسی‌اش بود.

حاجی‌احمدی مدعی شد که “مسلم است که وی تاکنون بسیار خوب بازی کرده است و توانسته از بعضی بحران‌ها فرار کند و علاوه بر آن بعضی از مردم ایران را فریب دهد.” ولی اگر نتواند به تعهدات انتخاباتی خود در کشوری که تشنه تغییر است عمل کند، اوضاع تغییر خواهد کرد.

رهبر گروهک تروریستی پژاک با ادعای این که به عقیده وی ایران “خود را برای یک حمله دیگر به پژاک آماده می‌کند تا قدرت نظامی‌اش را بسنجد”، مدعی شد: آمریکا‌یی‌ها و اروپایی‌ها خوش‌بین می باشند، ولی هیچ‌گونه تغییر داخلی صورت نگرفته است.

او برای اثبات ادعای خود به کشته شدن ۵۲ نفر از اشخاص گروهک تروریستی منافقین در اردوگاهی در شرق عراق در ماه سپتامبر و همین‌طور اعدام ۱۶ نفر از کسانی که در نزدیکی مرز پاکستان زندگی می‌کردند و همین‌طور دو عضو پژاک اشاره کرد.

این ادعاها در حالی است که مسوولیت حمله به پادگان اشرف را یک گروه از جوانان عراقی برعهده گرفتند و در مورد اعدام‌های اخیر در سیستان و بلوچستان ایران این ۱۶ نفر را به جرم فعالیت‌های تروریستی اعدام کرد.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ