ارایه برنامه تولید خودروسازان پس ازتعیین قیمت ها

۲۳ام بهمن ،

مصوبه را لغومیکنیم

ارایه برنامه تولید خودروسازان پس ازتعیین قیمت ها

عضو کمیته خودرو با تاکید بر ارایه برنامه یکساله تولید از سوی خودروسازان بیان کرد: این برنامه باید بلافاصله پس از ارایه قیمت ها از سوی خودروسازان ، اعلام شود.

پایگاه اطلاع رسانی ممتازنیوز به نقل از ایرنا، شهرام میرآخورلو درخصوص تعیین کف تولید برائ خودروسازان بعنوان تضمین عدم کاهش تولید با توجه به آزاد سازی قیمت ها، گفت: برنامه یکساله تولید شامل کاهش و افزایش تولید و صادرات برائ خودروسازان در نظر گرفته شده است کە بلافاصله پس از ارایه قیمت ها از سوی خودروسازان باید اعلام شود.

وی گفت: برائن اساس،میزان تولید خودروسازان به صورت ماهانه مشخص می گردد و در صورت عدم پایبندی آنها به تعهدات خود ، در گام اول مصوبه آزاد سازی خودرو را لغو می کنیم.

وی با اشاره به سایر تعهدات در نظر گرفته شده برائ خودروسازان برائ جلوگیری از کاهش تولید ،بیان کرد: برنامه تولید یکساله خودروسازان از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کنترل می گردد و بعنوان مثال اگر میزان تولید سه هزار دستگاه در یک ماه برائ آنها در نظر گرفته شود، در صورت کاهش این میزان،از سوی ما گزارش و با آن برخورد صورت می گیرد.

میرآخورلو یادآور شد: در انتهای تعهد نامه درنظرگرفته شده برائ خودروسازان ، دو بند اجرای احکام لحاظ شده است. برائن اساس، اگر سازمان حمایت ملاحظه کند کە خودروسازان نتوانسته اند ظرف شش ماه این مفاد را رعایت کنند ،می تواند نسبت به تغییر این مصوبه یا اتخاذ سیستم تازه برائ کنترل بازار اقدام کند.

دوشنبه ۲۳ بهمن   ۱۴:۳۳

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ