ارتباط تازه گلشیفته فراهانی با بهروز وثوقی

خبرگزاری دانشجو: بهروز وثوقی از زمان بچگی اسطوره من بوده است و من بسیار شانس بزرگی آورده ام که میخواهم در کنار آقای وثوقی بازی کنم.

جام‌نیوز ضمن درج خبری دربارهٔ گلشیفته فراهانی و خبرها تازه انتشار یافته دربارهٔ آخرین اقدامات وی آورده است:

هفته آینده قرار است تئاتری در آمریکا و کانادا به روی صحنه برود که بازیگران اصلی آن بهروز وثوقی و گلشیفته فراهانی می باشند.

گلشیفته فراهانی در مورد این تئاتر می گوید: “بهروز وثوقی از زمان بچگی اسطوره من بوده است و من بسیار شانس بزرگی آورده ام که میخواهم در کنار آقای وثوقی بازی کنم.”

بهروز وثوقی نیز در مورد حضور گلشیفته در این تئاتر و نحوه شیفته شدنش به وی می گوید: “گلشیفته چون هم بازیگر خوبی است و هم موسیقی را می فهمد گزینه خوبی برای همکاری بود، وقتی گلشیفته را در پاریس دیدم تصمیم گرفتم کاری بسازم که او هم در آن نقشی داشته باشد.”

گلشیفته در خصوص حضورش در خارج ایران و برای توجیه کارش گفت: “من و بهروز وثوقی یک وجه مشترک داریم که هر دو در تبعید ناخواسته هستیم و خودمان هم سبب این تبعید را نمی دانیم!!!”

این در حالی است که به نقل از خود این بازیگر، سبب خروجش از ایران بخاطر بازی در فیلم “مجموعه دروغهای” ریدلی اسکات در مقابل لئوناردو دی کاپریو بوده است، پس کسی او را تبعید نکرده است.

بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. khatoon گفت:

    گلشیفته بازی خوبی داره اما دیگه زیادی خودشو جدی گرفته!!به خواستش رسید میخواست مشهور بشه بیشتر والا کلیپهای رقصش قبل اینکه بره اون طرف همه جا بود…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ