ارتقا جایگاه شمسه عرصه ای برای آبادانی محلات منطقه ۴

مهر ۱۳۹۹

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از آ‌غاز مرحله سوم جشنواره شمسه خبر داد و گفت: مرحله اول این جشنواره با اجرای برنامه های آینی شمسه آغاز شد.

سمانه زمائی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: جشنواره شمسه با هدف تحقق تفکر مشارکت دهی شهروندان در امور شهری و جریان سازی موضوعات شهری است که در سطح محلات و در دل خانه های ۱۴ گانه اجرا می شود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ با بیان اینکه ارتقا جایگاه شمسه، توسعه و آبادانی محلات را در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی به همراه خواهد  داشت، تصریح کرد: در مرحله سوم جشنواره شمسه ساختار و قواعد آن، کنترل کمیت و کیفیت آثار و ثبت آمار و معرفی نفرات در هر رشته به جشنواره شمسه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
زمانی اظهار داشت: نحوه اجرای جشنواره شمسه، شیوه و راهکارهای موثر در شناساسس و جذب ظرفیت های محلی و هدایت اشخاص به سرای محلات در دوره سوم سخن گفتند.
وی اضافه کرد: مرحله سوم جشنواره شمسه همانند دور اول و دوم در ۱۲ رشته دنبال خواهد شد.
زمانی بیان کرد: در گام اول مرحله سوم جشنواره شمسه هنرهای آیینی شامل قرآن و عترت، دعا و نیایش، نهج البلاغه اجرا خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: شهروندانی که تمایل به حضور در مرحله سوم جشنواره شمسه را دارند می‌توانند به سرای محلات ۲۰ گانه مراجعه و پس از عضویت در خانه های ۳ گانه، در مرحله سوم جشنواره شمسه شرکت کنند./ف


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ