ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه

ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه

ممتاز نیوز – براساس تصمیم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، پرونده «محمود صادقی» به قوه قضائیه ارجاع شد. ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه را پی می گیریم.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از تسنیم، جلسه فوق العاده هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، روز یکشنبه(۱۴ آذر ۱۳۹۵) با محوریت رسیدگی به پرونده‌ های محمود صادقی نماینده اصلاح‌‌طلب تهران برگزار شد که پس از بررسی‌ها انجام شده، اعضای هیئت مذکور به این نتیجه رسیدند، در پاره‌ای از موارد برخی از اظهارات محمود صادقی در رستای ایفای نقش نمایندگی نبوده است.

عزیز اکبریان عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس با اشاره به جلسه امروز(چهارشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۵) هیئت نظارت، گفت: در این جلسه پرونده شکایات از «محمود صادقی» نماینده تهران در مجلس با حضور محمود صادقی و تمامی اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی شد.

ارجاع پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه

عزیز اکبریان افزود: در این جلسه پرونده شکایت دانشجویان بورسیه از محمود صادقی مورد بررسی قرار گرفت که پس از بررسی‌های کارشناسی اعضای این هیئت، پرونده محمود صادقی به قوه‌قضائیه ارجاع داده شد.

همچنین در این جلسه پرونده اظهارات محمود صادقی درباره «یاشار سلطانی» مورد بررسی قرار گرفت که پرونده اظهارات محمود صادقی نیز برای بررسی‌های بیشتر با رأی اکثریت اعضای این هیئت به قوه‌قضائیه ارجاع داده شد.

محمود صادقی چندی پیش در دانشگاه پردیس امیرکبیر مدعی شده بود که یاشار سلطانی از سوی بازپرس تفهیم اتهام نشده که محمود صادقی به دلیل نشر اکاذیب به دادسرا فراخوانده شده است.

اظهارات، نوشته‌ها و طرح ادعاهای محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران با واکنش‌ها و حواشی زیادی در محافل سیاسی و رسانه‌ای روبرو شده است.

پیش‌تر محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید (اصلاح‌طلبان) مجلس خواستار بررسی موضوع «محمود صادقی» در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شده بود.

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ