ارزش گمرکی خودروهای مازراتی، سراتو، میتسوبیشی و هیوندا شامل ارزش پایه، حمل و بیمه، حقوق گمرکی و سود بازرگانی است

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

خبراقتصادی: گمرک جمهوری اسلامی ایران ارزش گمرکی خودروهای سواری مازراتی را اعلام کرد. دفتر بررسی و تعیین ارزش در گمرک این ارزشگذاری را برپایه قیمت‌های سال ۲۰۱۴ این خودروها تعیین کرده است که علاوه بر ارزش پایه خودروهای مازراتی، تجهیزات همراه مربوطه را نیز شامل می‌شود.

براساس این گزارش، گمرکات سراسر کشور ملزم می باشند به هنگام انجام تشریفات گمرکی این خودروها، هزینه‌های حمل و بیمه را محاسبه و بر مبنای آن حقوق گمرکی و سود بازرگانی را از واردکنندگان اخذ نمایند.

در خبر دیگری گمرک ایران، در اجرای تبصره ۶ قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسات شماره ۵۱۶ مورخ ۹۲٫۰۸٫۲۱ و ۵۱۸ مورخ ۹۲٫۰۹٫۰۵ کمیته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش دو مدل سواری MITSUBISHI سال ۲۰۱۴ ساخت ژاپن را نیز اعلام کرد.

همچنین در اجرای تبصره ۶ قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره ۵۱۸ مورخ ۹۲٫۰۹٫۰۵ کمیته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش دو مدل سواری کیا سراتو تیپ YD سال ۲۰۱۴ ساخت کره جنوبی را نیز اعلام کرد.

در قالب بخشنامه دیگری، اعلام شد: در اجرای تبصره ۶ قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره ۵۱۸ مورخ ۹۲٫۰۹٫۰۵ کمیته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش سواری HYUNDAI VELOSTER سال ۲۰۱۴ ساخت کره جنوبی اعلام شد.

تصاویر ۴ بخشنامه خودرویی گمرک

بخشنامه دوم

بخشنامه سوم

بخشنامه چهارم


khabareghtesadi.com
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *