ارسال کمک‌های بانک گردشگری به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

ارسال کمک‌های بانک گردشگری به زلزله زدگان آذربایجان شرقی | چاپ |
پنجشنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۵:۲۰

بینا- کمک‌های نقدی و غیر نقدی بانک گردشگری و مجتمع فولاد صنعت بناب به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی، با هدف همیاری و ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان این واقعه ارسال شد.
به گزارش بینا، این کمک‌ها در قالب وجه نقد و اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان شامل تن ماهی، کنسروهای خوراکی، روغن، آب معدنی، بیسکوییت و پتو فرستاده شد.
این گزارش حاکی است، مدیرعامل ، هیات مدیره ، مدیران وکارکنان بانک گردشگری در پیامی مشترک این ضایعه بزرگ را به همه مردم کشورمان خصوصا خطه دلاورخیز آذربایجان تسلیت گفتند.
گفتنی است، کارکنان بانک گردشگری نیز طی روزهای گذشته در قالب فعالیت‌های خودجوش اقدام به اهداء خون و جمع‌آوری و ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی کرده بودند.

تخصیص هزینه افطاری بانک گردشگری به حمایت از کودکان بی‌سرپرست و معلولان
همچنین بانک گردشگری به پیشنهاد سهامداران خود، هزینه ضیافت افطاری هر ساله خود را به حمایت از کودکان بی‌سرپرست و معلولان جسمی و حرکتی اختصاص داد.
در حالی‌که قرار بود بر مبنای برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده ضیافت افطاری مرسوم بانک گردشگری در یکی از شب‌های ماه مبارک رمضان برگزار شود، به پیشنهاد سهامداران و با موافقت اعضای هیات مدیره ، مبلغ تخصیص یافته به این گردهمایی معنوی ،به منظور حمایت از کودکان بی‌سرپرست و معلولان جسمی و حرکتی اختصاص پیدا کرد.


RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *