از پوستر «آدم‌های جدی» با بازی آل پاچینو رونمایی شد/ جدیدترین پوستر اولین قسمت سه گانه «هابیت» منتشر شد

به گزارش سینمانگار، از پوستر جدیدترین فیلم با بازی “آل پاچینو”، ستاره بزرگ سینمای هالیوود رونمایی شد.

«آدم‌های جدی» با حضور ستارگان اسکار گرفته ای چون “آل پاچینو”، “کریستوفر واکن” و “آلن آرکین” کمدی اکشنی است که داستان سه گانگستر بازنشسته را به تصویر می کشد که برای یک شب حماسه آور کنار هم قرار می گیرند.

اولین پوستر از این فیلم به تازگی به صورت آنلاین منتشر شده است. پوستری که سه گانگستر بازنشسته را به تصویر کشیده است.


«آدم‌های جدی» قرار است در ماه دسامبر بصورت انتخابی در چند سینما ابتدا اکران شود تا جواز حضور در رقابت اسکار را پیدا کند و بعد بصورت گسترده در ماه ژانویه اکران می شود.

«آدم‌های جدی» را “فیشر استیونز” کارگردانی کرده است و بازیگران دیگری چون “جولیانا مارگئولیز”، “مارک مارگولیس”، “کاترین وینیک”، “ونیسا فرلیتو” و “ادیسون تیملین” در آن نقش آفرینی کرده اند.

«آدم‌های جدی» در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۳ اکران خواهد شد.به گزارش سینمانگار، اما پوستر بعدی که در ادامه مشاهده می نمایید، متعلق به اولین قسمت از فیلم «هابیت» به کارگردانی “پیتر جکسون” است.

در پوستر «هابیت: یک سفر غیرمنتظره» “بیلبو باگینز”(با بازی مارتین فریمن) را در حالی مشاهده می کنید که یک شمشیر به دست دارد.
 


«هابیت: یک سفر غیرمنتظره» که به صورت سه بعدی ساخته شده، اولین قسمت از مجموعه سه قسمتی «هابیت» است. فیلم «هابیت» پیش‌ درآمدی‌ست بر سه‌ گانه مشهور، عظیم و محبوب «ارباب حلقه‌ها».

فیلمنامه «هابیت» را “فیلیپ بوینز”، “گیلرمو دل تورو”، “فران والش” و “پیتر جکسون” بر اساس رمان «هابیت» نوشته “جی آر. آر. تالکین” نوشته‌ اند.

داستان فیلم «هابیت» قبل از قصه کتاب سه جلدی «ارباب حلقه‌ها» اتفاق می‌ افتد و پیش‌ درآمدی بر آن مجموعه است. داستان حدود ۶۰ سال بین «هابیت» و «یاران حلقه»، اولین قسمت سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها» را دربر می‌ گیرد. “بیلبو باگینز” شخصیت اصلی داستان که در سرزمین میانه زندگی می‌ کند، برای پیدا کردن گنجینه‌ای که یک اژدها به نام “اسموگ” از آن محافظت می‌ کند در سفری پرماجرا با “گندالف” همراه می‌ شود و در نهایت حلقه را پیدا می‌ کند.

“مارتین فریمن” در فیلم «هابیت» ایفاگر نقش “بیلبو باگینز” کارکتر محوری داستان است. “اورلاندو بلوم”، “اندی سرکیس”، “الیجا وود”، “هوگو ویوینگ”، “یان مک کلن” و “کیت بلانشت” دیگر بازیگران «هابیت» هستند که نقش‌های خود در سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها» را تکرار خواهند کرد.

ابتدا قرار بود “گیلرمو دل تورو” «هابیت» را کارگردانی کند. اما با انصراف وی، “پیتر جکسون” سازنده سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها»؛ ساخت فیلم را در دست گرفت. “پیتر جکسون” تهیه کنندگی فیلم را نیز خود بر عهده داشته و ساخت «هابیت» را از اواسط ماه مارس در نیوزیلند آغاز کرد.

به گزارش سینمانگار، «هابیت: یک سفر غیرمنتظره» که محصول مشترک برادران وارنر، نیولاین و متروگلدوین مه‌یر است، از ۱۴ دسامبر ۲۰۱۲ به روی پرده خواهد رفت. قسمت بعدی که «هابیت: ویرانی اسموگ» نام دارد نیز، یک سال بعد در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۳ به نمایش درخواهد آمد و بالاخره سومین قسمت از این مجموعه با عنوان «هابیت: رفت و برگشت» ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۴ اکران خواهد شد.
 


سینما نگار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ