استخدام امسال وزارت جهاد کشاورزی

مرداد ۱۳۹۹

 ۱۰ هزار دانش آموخته فعال بخش کشاورزی در کشور امسال استخدام می شوند.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در قزوین گفت : مراحل نام نویسی از این دانش آموختگان با شناسایی ناظران واجد شرایط آغاز شده است و براساس دستور العمل جذب می شوند .

آقای مهندس منصور خاکی با اشاره به سامانه فراخوان دانش آموختگان کشاورزی افزود : اکنون بیش از ۱۸۰ هزار دانش آموخته عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی منابع طبیعی کشور می باشند .

وی اضافه کرد : داشتن حداقل ۲ سال متوالی سابقه فعالیت در بخش کشاورزی از شرایط استخدام است و جذب شدگان هم متعهد می شوند تا ۱۰ سال به صورت مداوم در مراکز جهاد کشاورزی خدمت کنند .

سایت استخدام

آگهی استخدام ممتازنیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۷نظر ثبت شده
 1. خدا گفت:

  آیا امسال برا رشته جنگداری استخدامی هس ؟؟

 2. عارف گفت:

  فقط در استان قزوین استخدام هست ؟ بقیه استانها چی؟ کرمان؟

 3. علی گفت:

  با سلام واقعا ک مسخره بازیه وزارت جهاد کشاورزی .جهاد کشاورزی ازمونی نداره اونایکه شرکتین با بند پ رفتن شرکت یابیخود ناظر شد ن با بند پ هم جذب جهاد میشن بیخود ب خودتون وعده ندین ……فی امان الله

 4. حبیبی گفت:

  سلام وخسته نباشید در استخدام جهاد هیج جایگاهی برای افرادی که سالهاست درشرکت های تعاونی روستایی با مدرک مهندسی کشاورزی کار میکنندمتأسفانه وجود ندارد نمونه این افراد خوب بنده با ده سال سابقه کار کرد نفر از همکارانم از شهرستان اهر

 5. آذری گفت:

  باسلام وخسته نباشید
  لطفازمان آزمون ومنابع آزمون راذکر کنید
  باتشکر

 6. آمنه غلامی گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید خیلی خوشحالم که به فکر ما هم هستید ،ولی یه خواهشی دارم من تازه دوره کارشناسی رو تمام کردم ای کاش برای ماهم کاری بود خواهش میکنم رسیدگی کنید.

  • علی گفت:

   سلام ازمون استخدامی امسال هم جهاد هم اموزش پرورش نیرو میخواد
   هنراموز کشاورزی
   اطلاعیه دی وبهمن میاد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ