خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

استخراج مواد خام از خرده سیاره‌های فضایی – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز
پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۶م اردیبهشت ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: علمی
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

استخراج مواد خام از خرده سیاره‌های فضایی

دانش > فضا  -  دانشمندان به زودی طرح‌های استخراج مواد خام از خرده سیاره‌های فضایی را رونمایی خواهند کرد تا با حفاری‌هایی که انجام می‌شود منابع طبیعی رو به اتمام در زمین از فضا تأمین شود

به گزارش مهر، یک گروه از دانشمندان قرار است از طرح‌های ماجراجویی جدید فضایی حمایت کنند که این طرح‌ها مورد حمایت جیمز کامرون کارگردان هالیوودی و مدیران بزرگ گوگل چون اریک اشمیت و رام شریرام و همچنین چارلز سیمونی از مدیران سابق مایکروسافت قرار گرفته است.

جزئیات این مأموریت فضایی قرار است امروز، ۵ اردیبهشت ماه از سوی شرکت منابع سیاره‌ای اعلام شود. این طرح طی یک نشست خبری در موزه پرواز سیاتل اعلام می‌شود و به صورت آنلاین نیز ارائه خواهد شد.

حفاری برای یافتن منابع طبیعی در فضا با هدف فروش این مواد خام به دست آمده از خرده سیاره‌ها و افزودن تریلیون‌ها دلار به تولید ناخالص ملی صورت می‌گیرد.

کمبود منابع برای مواد خام در سیاره زمین موجب افزایش تورم جهانی و تنش میان ملت‌ها شده است. دانشمندان ناسا با بیان این که مواد خام با میزان غلظت بالا چون مواد تشکیل دهنده سوخت و فلزات ارزشمندی چون آهن و پلاتین در خرده سیاره‌ها یافت شده که می‌تواند نیاز زمین به این منابع طبیعی را تأمین کند.

شرکت منابع سیاره‌ای به عنوان متصدی اجرای این پروژه طی بیانیه‌ای اعلام کرده است که هدف این شرکت ایجاد صنعت جدیدی در فضا و تعریف تازه‌ای از منابع طبیعی است.

اخبار اخبار علمی

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب استخراج مواد خام از خرده سیاره‌های فضایی بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
X بستن این باکس