اسنودن ابوبکر البغدادی را رسوا کرد

اسنودن ابوبکر البغدادی را رسوا کرد

خبری غافلگیر کننده در مورد ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش از سوی ادوارد اسنودن عضو سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا منتشر شد که پرده از بیماری کودک آزاری وی برداشت.

“الیوم الثامن” گزارش داد؛ ادوارد اسنودن؛ در مصاحبه ای مطبوعاتی گفت: ابوبکر البغدادی گرفتار بیماری پدوفبلیا (کودک آزاری) است و افزود: نگهبانان زندان “بوکا”، در گزارش های خود به “سیا” تاکید کرده اند که بارها بغدادی را در حال تجاوز جنسی بازداشت کرده اند که این امر موجب گشته تا او را از دیگران دور کنند.

 

ابوبکرالبغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش

 
همچنین، مات اولسن مدیر سابق مرکز مبارزه با تروریسم در آمریکا، تاکید کرده است که رسوایی رسوخ اطلاعات پیرامون شیوه کار دستگاه اطلاعاتی آمریکا توسط اسنودن، باعث اخلال در توانایی واشنگتن بر مراقبت از تروریست ها شده و به بروز اقدامات و گروه های تروریستی و در راس همه آن، داعش، کمک کرده است.
 
اولسن در مصاحبه با “سی ان ان” گفت: اطلاعات افراد بسیاری را از دست داده ایم و از مجازات افراد بسیاری که در گذشته آنها را تحت نظر داشتیم، عاجز مانده ایم؛ ما توانایی خود در دست یابی به اطلاعات مربوط به اقداماتی که آنان انجام می دهند از دست داده ایم.
 
خاطر نشان می گردد عضو سابق دستگاه اطلاعاتی آمریکا، “ادوارد اسنودن”، پیش از این نیز فاش ساخته بود که داعش ساخته دست آمریکاست.

– .

نمناک
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *