اسنو پارک دربندسر به مناسبت دهه فجر افتتاح شدتاریخ انتشار: ۷ February 2016 | 9:30 am

افتتاح اسنو پارک دربندسر

با حضور مسئولان و جمعی از ورزشکاران اسنو پارک دربندسر افتتاح شد.

مراسم افتتاحیه اسنو پارک دربندسر پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مسئولان، ورزشکاران و علاقمندان در محل قله سرلو پیست بین المللی اسکی دربندسر برگزار شد.

در این مراسم سید عبدی افتخاری مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان، سید حمید مهدوی دبیر فدراسیون اسکی، محمد کیا شمشکی مدیر مجموعه اسکی دربندسر، مرتضی ساوه شمشکی رئیس هیئت اسکی استان تهران و کیوان محبی زنگنه رئیس هیئت اسکی شمیرانات حضور داشتند.

ورزشکاران فری استایل و علاقمندان به رشته سبک آزاد و حرکات نمایشی در این افتتاحیه حضور داشته و در پایان به ۶۰ نفر از ورزشکارانی که اقدام به حرکات نمایشی کرده بودند، هدایای نفیسی اهدا شد.

مراحل ساخت قطعات و سازه‌های اسنو پارک دربندسر توسط کارشناسان ایرانی و یک مربی خارجی از آبان ماه ۹۴ با ساخت ۱۰ قطعه فلزی تمام استاندارد و ۲ سازه برفی آغاز شد و در بهمن ماه ۹۴ به پایان رسید و به مناسبت دهه مبارک فجر در روز پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۴ افتتاح شد.

با توجه به برنامه‌ریزی های انجام شده ورزشکاران و علاقمندان می‌توانند با رعایت اصول ایمنی، همراه داشتن کارت بیمه فدراسیون پزشکی ورزشی همچنین کلاه ایمنی به صورت رایگان از اسنو پارک استفاده کنند.

گردآوری:گروه ورزش ممتاز نیوز
momtaznew.com/sport
منبع:isna.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ