اسکولاری: بدون نیمار هم آلمان را می‌بریم

سرمربی تیم ملی برزیل عنوان کرد مطمئن است تیمش می‌تواند حتی بدون نیمار هم آلمان را شکست دهد.

به گزارش گروه وبگردی ممتازنیوزبرزیل و آلمان بامداد چهارشنبه در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی جام جهانی به مصاف هم می‌روند.

لوئیس فلیپه اسکولاری، سرمربی برزیل در نشست خبری پیش از دیدار با آلمان گفت: آرام هستم و هیچ استرسی ندارم. مطمئن هستم بدون نیمار هم می‌توانیم آلمان را شکست دهیم. در روزهای گذشته تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم. کاملا می‌دانیم که در چه شرایطی قرار داریم. کوچک‌ترین اشتباهی به یک فاجعه برای ما تبدیل خواهد شد. با آمادگی کامل به مصاف آلمان می‌رویم. می‌دانیم که آنها چه تیم بزرگ و باکیفیتی هستند. بازی گذشته این تیم برابر فرانسه را با دقت تحلیل کردم. آلمان تیم بسیار خوبی است که می‌تواند از کوچک‌ترین فرصت گل بسازد.

سرمربی تیم ملی برزیل درباره غیبت نیمار در بازی بامداد چهارشنبه گفت: نیمار بهترین بازیکن ما بود و یک الگو برای بقیه بازیکنان تیم محسوب می‌شد چرا که این بازیکن به تنهایی قادر بود تا بتواند تفاوت‌های ما را با بقیه تیم‌ها رقم بزند. قطعا نبود بازیکنی مثل نیمار به تیم ما آسیب خواهد زد اما با بازیکنان جایگزین خوبی که داریم مطمئنم می‌توانیم جای خالی نیمار را پر کنیم.

اسکولاری ادامه داد: بازیکنی را از دست دادیم که به هیچ وجه نمی‌خواستیم از دست بدهیم. او ستون تیم ما بود اما من اکنون در کمال آرامش هستم و مطمئنم تیمم می‌تواند از پس آلمان بربیاید. نه تنها می‌توانیم آلمان را شکست دهیم بلکه توانایی قهرمانی در جام جهانی را هم داریم.

برزیل آخرین بار در جام جهانی ۲۰۰۲ توانست به فینال راه پیدا کند و در آن فینال موفق شد آلمان را با دو گل شکست دهد و به قهرمانی برسد.

منبع: ایسنا


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *