«اطلاعات»؛ عکس چیدمان های داریوش نهداران در گالری شکوه

سینما پرس- گروه هفت هنر/ جمعه ۱۴ مهر ماه ۹۱ سومین نمایشگاه انفرادی «داریوش نهداران» با عنوان «اطلاعات» در گالری شکوه برپا می شود.

به گزارش سینما پرس، «اطلاعات» عنوان تازه ترین مجموعه آثار نهداران است که بستر زیرین همه آثار، روزنامه اطلاعات است. وی در این نمایشگاه پا را از عکاسی فراتر گذاشته و آثاری را خلق نموده که در دایره وسیع دیجیتال آرت، نوعی عکس چیدمان است.

داریوش نهداران که در سال ۲۰۱۰ میلادی جایزه نخست عکاسی مستند اجتماعی جشنواره عکس همقدم دانشگاه سوربن فرانسه را از آن خود کرده متولد ۱۳۶۲ اصفهان است که کارشناسی نقاشی خود را از دانشگاه علم و فرهنگ تهران اخذ کرده است.

این عکاس جوان در مجموعه «اطلاعات» ۱۳ بوم بزرگ روی دیوار گالری شکوه می فرستد که در زیر و روی روزنامه ها عناصری نمادین از دیروزها، اکنون و فرداها خودنمایی می کنند که با جامعه ایرانی در ارتباط است؛ عناصری نظیر شیرآب به مثابه چاه نفت، درختانی که به آنها دخیل می بندند، سیب، کتاب، گل … همه این عناصر با متون روزنامه ها که بخش هایی از آنها به محاق تاریخ رفته اند در ارتباط مفهومی اند.

نمایشگاه داریوش نهداران تا چهارشنبه ۱۹ مهرماه در گالری شکوه واقع در فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ دایر خواهد بود و علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت ۴ تا ۸ بعد از ظهر از این آثار دیدن نمایند.

انتهای پیام/ص/ن.ف

انتهای خبر / خبرگزاری سینمای ایران/ کد خبر ۳۷۳۴۷


خبرگزاری سینمای ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *