اظهارات یک مقام صهیونیستی علیه ایران

۰۸خردادماه،

alghods alarabi-15.jpg

وزیر امور استراتژیک رژیم صهیونیستی تنها راه جلوگیری از ایران هسته‌یی را یک تهدید معتبر نظامی از جانب جامعه بین‌المللی دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روزنامه «اورشلیم پست» به نقل از یووال استینیتز، وزیر امور استراتژیک رژیم صهیونیستی که روز سه‌شنبه در جمع دپیلمات‌ها و خبرنگاران صحبت می‌کرد، گزارش داد: تنها راه پیشگیری از ظهور ایران هسته‌یی این است که جامعه بین‌المللی یک تهدید نظامی معتبر را مطرح کند و امکان یک تغییر مثبت در انتخابات ۱۴ ژوئن در ایران را جدی نگیرد.

بنابراین گزارش مقامات رژیم صهیونیستی که تنها دارنده تسلیحات هسته‌یی در منطقه است در روزهای اخیر ابراز نگرانی کرده‌اند که در پی انتخابات ایران، جامعه بین‌المللی موضعش در قبال این کشور را تلطیف کند تا به رییس‌جمهور ایران برای مذاکره دربارهٔ یک توافق دیپلماتیک که برنامه هسته‌یی ایران را محدود کند فرصت بدهند.

وی با ادعای غیردموکراتیک بودن روند در ایران گفت: انتخابات ایران هیچ تغییری در خواسته‌های هسته‌یی‌اش ایجاد نخواهد کرد.

این مقام صهیونیستی از جامعه بین‌المللی به سبب اعمال تحریم علیه ایران تقدیر کرد و مدعی شد که زمان برای پیشگیری از هسته‌یی شدن ایران «روبه پایان است».

وی زمان باقی مانده را «چند ماه یا یک سال یا همین حدود» عنوان کرد.

این مقام صهیونیستی ضمن هم ردیف خواندن برنامه هسته‌یی ایران و کره‌شمالی گفت که یک ایران هسته‌یی معادل ۳۰ کره شمالی است و سبب آن را خواسته‌های بین‌المللی و دامنه برنامه هسته‌یی ایران خواند.

وی گفت: جلوگیری از هسته‌یی شدن ایران چالش اول نسل ما است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ