اعتراض یکی از حاضران به حضور مشایی/درخواست مشایی برائ سخنرانی فرد معترض

۳۱فروردین۱۳،

مراسم “حماسه حضور” که یکشنبه شب در ادامه برنامه‌های روز اول سفر استانی رییس‌جمهور به استان خوزستان در استانداری برگزار شد، با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به خوزستان، در هنگام تقدیر رییس‌جمهور از تعدادی از نخبگان، جانبازان و خانواده‌های شهدای استان خوزستان، یکی از حاضران خطاب به احمدی‌نژاد گفت: اجازه بدهید آقای مشایی هم در این مراسم صحبت کنند تا با عقاید و نظرات ایشان آشنا شویم.

در این هنگام یکی دیگر از حاضران به حضور مشایی در این مراسم اعتراض کرد که با واکنش و مخالفت تعدادی از شرکت‌کنندگان در مراسم مواجه شد.

رییس‌جمهور نیز با اشاره به درخواست یکی از حاضران برائ سخنرانی مشایی، گفت: دوست عزیزی فرمودند که آقای مشایی صحبت کنند. اجازه بدهید ایشان در وقت دیگری سخن بگویند.

برخی از حاضران درخواست کردند که “بگذارید آقای مشایی صحبت کند” و احمدی‌نژاد هم از مشایی خواست تا در حد یک دقیقه برائ حاضران سخنرانی کند.

در این لحظه مشایی پشت تریبون آمد و گفت: یکی از خواهران نسبت به این موضوع (سخنرانی مشایی) اعتراض داشتند و من درخواست می‌کنم تشریف بیاورند و صحبت کنند تا ما سخنان ایشان را بشنویم.

خانمی که به حضور مشایی معترض بود گفت: ما در این مراسم برائ شنیدن صحبت‌های رییس‌جمهور حضور پیدا کرده‌ایم نه شخص دیگری.

مشایی نیز در پاسخ اظهار کرد: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که مردمش فهیم می باشند و معیار فهم آنها جهانی است. حرف زدن خوب است و من موافق این هستم که مخالفان دولت و من حرف بزنیم، چراکه وقتی حرف زده می‌شود حقایق روشن خواهد شد.

احمدی نژاد نیز پس از صحبتهای کوتاه مشایی گفت: امیدوارم فرصتی فراهم شود که صحبتهای آقای مشایی را بشنویم.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ