اعضای شورای عالی سینمای ایران منصوب شدند

گردآوری توسط گروه فرهنگ و هنر ممتازنیوز

اعضای شورای عالی سینمای ایران با حکم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی؛مسعود جعفری جوزانی، خسرو سینایی، پرویز پرستویی، منوچهرمحمدی، احمدرضا درویش، سیدرضا میرکریمی و فرهاد توحیدی به عنوان اعضای تازه شورای عالی سینمای ایران از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حکم خود را دریافت کردند که فرهاد توحیدی و سیدرضا میرکریمی به نمایندگی از خانه سینما در شورای یاد شده حضور دارند.

علی جنتی با قدردانی از خدمات اعضای پیشین شورای عالی سینمای ایران یعنی داوود میرباقری، مسعود جعفری جوزانی، احمد نجفی، جمال شورجه، مسعود ده‌نمکی و محسن علی اکبری، طی احکام جداگانه ای اعضای تازه این شورا را منصوب کرد.

در متن حکم وزیر ارشاد به اعضای شورای عالی سینمای ایران آمده است:

“نظر به دانش، تجربه و جایگاه رفیع جناب عالی در میان اصحاب سینمای کشور و به استناد مصوبه ۱۶۳۹۳۴/۴۲۱۷۵ هیأت محترم وزیران، به سبب این حکم به مدت دو سال به عنوان عضو شورای عالی سینمای ایران منصوب می شوید.

سینمای افتخار آفرین کشورمان نماد ارزش های اسلامی و ایرانی است و چشم امید صاحبان اندیشه های ناب و اصیل جهان، بدان دوخته شده است. در فضای سرشار از امید کنونی، شورای عالی سینما می تواند منشاء ایجاد عزم و اراده ملی برای ارتقای این هنر ارزشمند و حل مشکلات و چالش های پیش رو باشد.

موفقیت روز افزون جناب عالی را در خدمت به فرهنگ و هنر این سرزمین از خداوند متعال خواستارم.”

 

انتهای پیام/۵۵


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ