افتتاح آزادراه همت-کرج؛ امروز

۲۳ آبان ۱۳۹۴ lبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

افتتاح آزادراه همت-کرج؛ امروز

امروز و پس از چند بار تعویق سرانجام فاز اول ادامه آزادراه شهید همت lبه کرج افتتاح می‌شود.

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو lبه نقل از ایسنا، پروژه‌ ملی فاز اول ادامه آزادراه شهید همت lبه کرج و افزایش ظرفیت آزادراه تهران کرج فردا – ۲۳ آبان ماه – با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی lبه lبهره‌برداری می‌رسد.
در حالیکه در آخرین اعلام قرار بود lبه مناسبت عید غدیر شاهد این افتتاح باشیم.
فریبرز واحدی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران دراین باره با تاکید بر اینکه حجم سنگین عملیات انجام شده و امکان lبهره‌برداری از فاز یک این آزادراه نهایی شده است، سبب افتتاح نشدن فاز اول این پروژه را جلوگیری از ایجاد گلوگاه ترافیکی در نقطه اتصال این آزادراه lبه آزادراه تهران – کرج و استفاده مطلوب کاربران جاده‌ای با lبهره‌برداری از پروژه افزایش ظرفیت آزادراه تهران – کرج عنوان کرد.
واحدی ابراز امیدواری کرد: فاز دوم پروژه ادامه آزادراه شهید همت (از گرمدره تا میدان امام حسین(ع) کرج) lبه صورت مشارکتی با بخش خصوصی و همکاری معارضان موجود در طول این پروژه با سرعت مناسبی lبه lبهره‌برداری برسد.
هزینه قطعه اول آزادراه شهید همت lبه طول شش کیلومتر شامل کلیه عملیات اجرایی، ایمن سازی‌های منطبق بر استانداردهای روز دنیا و زیرگذرهای احداثی برای دو پادگان شهید محمدی و انارکی بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال بوده است.

سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴  ۱۰:۴۶

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *