افتتاح مرکز خرید و فروش موتورسیکلت در پایتخت از اول اسفند ماه

۲۳ام بهمن ،

افتتاح مرکز خرید و فروش موتورسیکلت در پایتخت از اول اسفند ماه

مرکز خرید و فروش موتورسیکلت در مرکز خرید و فروش خودرو شهید رجایی در خیابان فداییان اسلام بعد از پل شهید آوینی دایر خواهد شد

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ارتباط با افتتاح مرکز خرید و فروش موتورسیکلت در پایتخت گفت: این مرکز از اول اسفند ماه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد .

مجتبی عبداللهی  افزود: مرکز خرید و فروش موتورسیکلت در مرکز خرید و فروش خودرو شهید رجایی در خیابان فداییان اسلام بعد از پل شهید آوینی دایر خواهد شد.

وی با اعلام اینکه از اول اسفند ماه کلیه مراکز خرید و فروش خودرو در تهران در تمامی روزها آماده خدمت رسانی به شهروندان می باشند، گفت: هم اکنون این سه مرکز که به تازگی در مناطق ۱۵ ،۱۳ و ۲۱ افتتاح شدند در روز های پایانی هفته (پنج شنبه و جمعه) فعالیت می کنند. در حالیکه به سبب استقبال شهروندان ، از ابتدای ماه پایانی سال ۹۱ متقاضیان می توانند هر روز به این مراکز مراجعه کنند.

وی در ارتباط با نحوه نظارت بر فعالیت این مراکز خاطر نشان کرد: مهمترین نظارت در مراکز خرید و فروش خودرو توسط واحد های کارشناسی بدنه انجام می گردد به طوریکه وسیله نقلیه بعد از ورود به مرکز توسط کارشناسان خبره مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پایان افزود: امور مربوط به سلامت خودرو نیز توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی انجام می گردد و شهروندان می توانند با خیال راحت و اطمینان از وضعیت خودرو آن را خریداری نمایند.

دوشنبه ۲۳ بهمن   ۱۲:۴۲

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ