افتتاح ۳ هزار مسکن مهر پردیس به تعویق افتاد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

در حالی قرار بود ۳۰۰۰ واحد مسکن مهر پردیس اواخر تیرماه سال‌جاری به بهره‌برداری برسد که مدیرعامل شرکت عمران این شهر از تعویق حداقل یکماهه این افتتاح به سبب نبود خدمات زیربنایی خبر داد.

خبراقتصادی:مهدی هدایت در گفت‌وگو با تسنیم با بیان این‌که کار اجرایی ساختمانی این تعداد واحد مسکونی تمام شده و منتظر تکمیل خدمات  زیربنایی هستیم، افزود: برای افتتاح این واحدها باید آب‌وفاضلاب آنها تکمیل شود، دستگاه‌های خدمات‌رسان به  ما گفته‌اند که این کار تا یکماه دیگر به پایان می‌رسد و پس از آن مشکلی برای افتتاح و بهره‌برداری از ۳ هزار واحد نداریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چند واحد آماده تحویل در پردیس وجود دارد که به سبب نبود خدمات زیربنایی قابل واگذاری نیستند، افزود: کار ساختمانی حدود ۵ تا ۶ هزار واحد مسکن مهر در فازهای مختلف شهر پردیس به پایان رسیده است، اما به واسطه نبود خدمات زیربنایی نمی‌توانیم آنها را واگذار کنیم.

مدیرعامل شهر تازه پردیس همچنین در پاسخ به این‌که پروژه‌های مسکن مهر کمبودی به لحاظ تامین آب دارند، گفت: خبر در این زمینه مشکلی نداریم، چراکه آب مورد نیاز پروژه‌های مسکن مهر از سد لتیان تامین می‌شود و ارتباطی به آب شرب ساکنان شهر پردیس ندارد.

هدایت اواسط ماه قبل در گفت وگو با تسنیم گفته بود:‌ بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته اواخر ماه جاری ۳۰۰۰ مسکن مهر به همراه تقاطع‌ها و مسیرهای دسترسی فازهای ۵،۸،۹ و ۱۱ با حضور احمدی‌نژاد به بهره‌برداری می‌رسد.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *