افزایش تولید روزانه ایران خودرو به ۲۸۰۰ دستگاه

تولید روزانه ایران خودرو درشهریور به ۲۴۰۰ دستگاه می رسد و تا پایان امسال به روزانه ۲۸۰۰ دستگاه افزایش خواهد یافت.

به گزارش سرویس اقتصادی باشگاه خبرنگاران و به نقل از ایکوپرس ؛ حسین نجاری قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در تولید با بیان این مطلب گفت : ایران خودرو با آگاهی از تحول فناوری به عنوان یکی از جنبه های رشد اقتصادی ، خرید و انتقال فناوری ، تضمین کیفیت و تولید محصولات جدید را در سال های اخیر محقق کرده است.

وی با اشاره به آهنگ رشد تولید در نیمه دوم سال جاری خاطرنشان کرد : پارس و ۴۰۵ با موتور تی یو ۵ و تزئینات داخلی جدید از دی ماه به بازار می آید.

آقای نجاری، بهبود کیفیت تولیدات، استفاده از فناوری های جدید، توجه به ارتقای کیفیت قطعات تولید داخل و حرکت برای تولید محصولات جدید را از اهداف شرکت ایران خودرو ذکر کرد.

قائم مقام ایران خودرو از عرضه تندر۹۰ دنده اتوماتیک درنیمه دوم سال جاری خبر داد و اظهار داشت: در پنج ماه نخست سال جاری بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه انوع خودرو تولید شد که ۴۰۵، سمند ، پژو پارس و تندر۹۰ از سهم بیشتری برخودار بودند.

وی تولید وانت در کلاس های مختلف را از دیگر برنامه های ایران خودرو دانست و افزود : در کنار وانت پیکان که با استانداردهای مصوب تولید می شود ، وانت تندر۹۰ از نیمه دوم سال جاری عرضه می شود ، همچنین وانت دیگری بر اساس توانمندی گروه صنعتی ایران خودرو درحال طراحی است./عب


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ