افزایش ایمنی در بزرگراه های جنوب غرب تهران

۲۷فروردین۱۳،

افزایش ایمنی در بزرگراه های جنوب غرب تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ گفت: به منظور افزایش ایمنی در معابرجنوبغرب تهران عملیات تعویض و نگهداری از گاردریل های بزرگراه شهید چراغی آغاز شد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از مهر، خالد جلالی معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه با اعلام این خبر گفت : معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۷ در راستای ارتقای استانداردهای ایمنی و ترمیم تجهیزات شبکه معابر جنوب غرب تهران، گاردیل های لاین میانی بزرگراه شهید چراغی را ترمیم  کرد.

جلالی افزود: دراین اقدام ۱۴۰ متر گاردریل جهت بازسازی و نگهداری در لاین میانی بزرگراه شهید چراغی که یکی از مهمترین گذرگاههای جنوب غرب تهران برائ دسترسی به حرم مطهر امام (ره ) و فرودگاه امام خمینی(ره) به شمار می رود و همچنین دیگر فعالیت های لازم برائ ارتقای استانداردهای این بزرگراه انجام شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ در پایان اظهار داشت : علاوه بر این عملیات در تمامی مسیرهای بزرگراه ها به ویژه در بزرگراه های شهید نواب صفوی، شهید چراغی و آیت الله سعیدی طرح بازنگری سلامت وامنیت گاردریل ها به صورت روزانه و هفتگی انجام می گردد تا از بروزهرگونه تصادف و سوانح رانندگی پیشگیری شود.

چهارشنبه ۲۸ فروردین   ۱۵:۲۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ