افزایش شدید قیمت مصالح نازک کاری

۰۶اردیبهشت،

کد خبر: ۶۵۷۴ تاریخ انتشار یافتن: جمعه ۶ اردیبهشت۱۰:۵۰ صبح ذخیره ارسال به دوست نسخه چاپی

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان، گفت: افزایش بی رویه مصالح ساختمانی در بخش نازک کاری بی رویه تا ۷۰ درصد بوده است.

به گزارش نوساز، جعفر قرائتی ستوده، در گفتگو باممتازنیوز، با بیان اینکه قیمت مصالح ساختمانی در ایران بر اثر تورم انتظاری افزایش می یابد، افزود: مصالح ساختمانی به سبب واردات بعضی از مواد اولیه با افزایش قیمت بی رویه روبرو شده است.

وی ادامه داد: قیمت بسیاری از مصالح ساختمانی در ایران، بدون ارتباط به بالارفتن قیمت ارز افزایش یافته است.

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان، با اشاره به اینکه قیمت مصالح ساختمانی در بخش نازک کاری افزایش بی رویه داشته است، افزود: قیمت مصالح ساختمانی از جمله آهن آلات و سیمان در طی چند ماه اخیر، ۲ تا ۳ برابر شده است.

قرائتی ستوده در ادامه، تصریح کرد: در سال قبل قیمت مصالح ساختمانی افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است که با کنترل مسئولان قیمت آن تا حدودی کاهش یافت، اما با قیمت قبلی فاصله بسیاری داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: قیمت مصالح ساختمانی در بخش نازک کاری از جمله شیرآلات، درب، کلید، پریز، سیم و پریز و کابل های سیم کشی افزایش بسیاری در طی چند ماه اخیر داشته است.

قرائتی ستوده، در ادامه خاطرنشان کرد: افزایش قیمت مصالح ساختمانی در بخش نازک کاری بین ۵۰ تا ۷۰ در طی چند ماه اخیر بوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران


برچسب هابرچسب ها: مصالح، قیمت، افزایش قیمت، نازک کاری، وارداتآخرین خبرها
منبع: نوسازنیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ