افزایش عرضه سوخت یورو در کلانشهرها

۱فروردین ۱۳،

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد:

افزایش عرضه سوخت یورو در کلانشهرها

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به افزایش عرضه سوخت یورو در بعضی از کلانشهرها گفت: شرکت ملی پخش آمادگی دارد سوخت یورو را در سال جاری نسبت به سال قبل با افزایش تولید در پالایشگاه‌ها بیشتر عرضه کند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل ازممتازنیوز، مصطفی کشکولی  با اشاره به برنامه‌های سال ۹۲ این شرکت گفت: براساس برنامه اعلام شده قصد داریم ذخیره‌سازی را برائ نیروگاه‌ها افزایش داده و بخش اعظمی از پروژه‌های نیمه تمام خود را در احداث جایگاه‌های CNG به اتمام برسانیم.
وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌هایی که در اولویت کارمان قرار گرفته است تغییر سبد سوخت خودورها است به طوری که قصد داریم در این سال سوختLPGرا نسبت به قبل توسعه دهیم که این کار با همکاری وزارت نفت انجام می‌شود به طوری که تعداد جایگاه‌های این نوع سوخت را سعی داریم در کنار مبادی تولید افزایش دهیم.
کشکولی تاکید کرد: از جمله مزایای سوخت ال‌ پی جی نسبت به سوخت سی‌ان‌جی را می‌توان به کم هزینه‌بودن، احداث جایگاه‌ها،آلایندگی کمتر و شرایط اقتصادی بهتر معرفی کرد.
کشکولی با اشاره به افزایش عرضه سوخت یورو در بعضی از کلانشهرها گفت: شرکت ملی پخش آمادگی دارد سوخت یورو را در سال آینده نسبت به امسال با افزایش تولید در پالایشگاه‌ها بیشتر عرضه کند.
وی ادامه داد: هم اکنون در تهران گازوئیل یورو ۵ در تمام جایگاه‌های سوخت عرضه می‌شود، همچنین یک محموله ۱۲ میلیون لیتری از این نوع سوخت را به مشهد ارسال کردیم که بر این اساس می‌توان گفت: شهر مشهد دومین کلانشهری است سوخت یورو در آنجا عرضه می‌شود.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به عرضه بنزین یورو ۴ گفت: با افزایش تولید این نوع بنزین قصد داریم عرضه آن را نیز در تهران آغاز و پس از آن کلانشهر‌های دیگر را تحت پوشش قرار دهیم./س

سه شنبه ۶ فروردین   ۱۵:۳۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ