آخرین اخبار قیمت نان – افزایش قیمت نان منتفی شد

افزایش قیمت نان متوقف شد

طبق آخرین اخبار قیمت نان در ایران و مخالفت مجلس با افزایش قیمت نان، طرح افزایش قیمت نان در کمیسیون اقتصادی مجلس و برخی دیگر از کمیسیون‌ها موردبررسی قرارگرفته است و برخی نمایندگان نیز پیشنهاداتی را بری جلوگیری از افزایش قیمت نان مطرح کردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: مجلس برای متوقف کردن افزایش قیمت نان مصمم است و امیدواریم این مهم با هماهنگی دولت به نتیجه برسد و مشکلاتی که دولت را مجبور به افزایش قیمت نان کرده رفع شود؛ لذا، قرار است درباره افزایش قیمت نان مباحث جدی‌تری میان دولت و مجلس صورت بگیرد تا به یک نتیجه قطعی برسیم اما افزایش قیمت نان فعلاً موضوعیتی ندارد.

موسوی تصریح کرد: البته فعلاً مسئله افزایش قیمت نان منتقی است اما اگر دولت تمایل داشته باشد می توان درباره قیمت نان به یک تصمیم و هماهنگی قطعی رسید.

طبق آخرین اخبار قیمت نان در ایران قرار بود از ابتدای آذر ۹۶ قیمت نان در کشور حداکثر ۱۵ درصد قیمت فعلی افزایش یابد و این رقم ممکن است در برخی از استان‌ها کمتر باشد.

 

افزایش قیمت نان 96

 

به گزارش ممتاز نیوز افزایش قیمت نان تا سقف یاد شده در تهران توسط رئیس اتاق اصناف و در سایر استان‌ها توسط استاندار تعیین می‌شود.

جدول افزایش قیمت نان در سال ۹۶

انواع نانقیمت‌های فعلی هر عدد نانحداکثر قیمت‌های هر عدد نان از اول آذر
سنگگ۸۰۰ تومان۹۲۰ تومان
بربری۸۰۰ تومان۹۲۰ تومان
تافتون۴۰۰ تومان۴۶۰ تومان
لواش۲۲۰ تومان۲۵۰ تومان
سایت ممتاز|خبر ممتاز

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب آخرین اخبار قیمت نان – افزایش قیمت نان منتفی شد بنویسید